محاسبه دیه دررفتگی کتف

 خانمی به نام بهار در اینستاگرام از بنده سوال پرسیدند که متاسفانه تصادف کردند و آرنج در دو ناحیه شکسته است رباط کتف شان پاره شده و مچ دست شان آسیب دیده است. کبودی خون مردگی هم در آرنج شان داشتند و در رفتگی هم داشتند ؟

 در پاسخ به سوال  شما باید بگویم که بابت شکستگی آرنج  احتمالا هشت درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان . بابت پارگی رباط کتف شان احتمالاً  4 درصدی تعلق میگیرد معادل  ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و بابت کبودی در آرنج هر کبودی معادل ۱۵ دهم درصد دیه کامل میشود معادل ۷۲۰ هزار تومان بابت خون مردگی بعید است ارش در نظر گرفته شود. در صورتی که استخوان مچ دست شکسته شده باشد دو درصد دیه دارد معادل ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر