شکایت برای دیسک کمر


 1- برای‌ یه‌ شرکت‌ کار می کنم‌ از یک‌ شهریور نود و نه! ولی‌ بیمه‌ من‌ رو‌ از‌همان‌ تاریخ‌ تا‌۳۱ اردیبهشت۱۴۰۰ به‌ حساب‌ نریختند. خودشون‌ میگن‌ از‌ قلم‌ افتاده‌ ولی‌ از برج‌ ۳‌ بیمه‌ رو پرداخت‌ کردن.  حالا‌ به‌ من‌ میگن‌ از شرکت‌ شکایت‌ نکن‌ تا‌ با هم‌ کنار‌ بیایم . نمیدونم‌ چکار‌ کنم‌ و چطوری‌ محاسبه‌ کنم . اگه‌ میشه‌ راهنمایی‌ کنین ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم کلاً ۳۰ درصد حقوق باید توسط کارفرما  به عنوان حق بیمه پرداخت شود که از این ۳۰ درصد  ، ۷ درصد توسط بیمه‌شده باید پرداخت شود و البته باید توجه داشت که 23 درصد باید توسط کارفرما به تأمین اجتماعی پرداخت شود و تامین اجتماعی در صورت پرداخت نشدن در هر زمانی می‌تواند کارفرما را جریمه نمایند همچنین شما هم این حق را دارید که در هر زمانی از ایشان بابت حق بیمه به اداره کار شکایت نماید.

2-سلام.خسته نباشید! بنده بعد از ۸ ماه کادر شرکت در حین کار دچار پارگی دیسک کمر شده ام. آیا به آن دیه تعلق میگیرد؟ 

معمولاً بابت پارگی دیسک کمر به سختی دیه تعیین می‌شود باید بتوانید ثابت کنید که دیسک کمر تان به علت مشکلات کاری پاره شده است و این موضوع بسیار سخت است یعنی پزشکی قانونی و یا کارشناس دادگستری و یا کارشناس اداره کار تایید کند که پارگی دیسک کمر شما به علت کار سختی بوده است که در محیط کار داشتیم در غیر این صورت پرداخت نمی‌شود. معمولاً کار سختی است و به سادگی انجام شدنی نیست.

3-دوستی در اینستاگرام از بنده سوغات پرسیدند که 1-  اگر خودرو تمام رنگ باشد چند درصد افت قیمت دارد؟ 2-  اگر خودرو دو رنگ باشد چند درصد افت قیمت دارد 3- اگر شاسی جلو ضربه داشته باشد چند درصد افت قیمت دارد و 4-  اینکه درصد افت قیمت  نسبت به قیمت خودروی صفر کیلومتر محاسبه می شود یا نسبت به قیمت خودرو پس از کسر درصد افت قیمت به ازای هر سال مصرف؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم در صورتی که خودرو تمام را هم باشد بین ۳۰ تا ۴۰ درصد افت قیمت دارد در صورتی که خودرو دور رنگ باشد نمی‌توانم نظر بدهم و بستگی به میزان دو رنگی آن دارد .اگر شاسی ضربه دیده باشد باز هم بستگی به میزان ضربه دارد معمولاً بین ۵ تا ۱۰ درصد افت قیمت دارد و در پاسخ به سوال چهارم شما هم باید بگویم که افت قیمت نسبت به قیمت روز ماشین محاسبه می‌شود یعنی ماشینی که قیمت آن بر اثر چند سال مصرف کاهش پیدا کرده است.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/