اضافه حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی کی واریز میشود

 

در پاسخ به این سوال که اگر بخواهیم در یک کلمه جواب بدهیم باید بگویم اضافه کار اضافه حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی معمولاً هر سال در خرداد ماه یا در تیر ماه تعیین شده و پرداخت می گردد یعنی اینکه معمولاً کار به مردادماه نمی کشد یا به شهریور ماه و زودتر از خرداد ماه نیز اضافه حقوق پرداخت نمی گردد.

در سال ۱۴۰۰ یکی از اتفاقات جالبی که افتاد این بود که اضافه حقوق در همان اردیبهشت ماه پرداخت کردید و برای معدود افرادی که محاسبات به صورت اشتباه صورت پذیرفته بود اضافه حقوق در ماه خرداد ماه صورت پذیرفت اما امسال یکی از استثنائات بود چون سال آخر دولت آقای روحانی بود و مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی آقای دکتر مصطفی صادقی سعی کردند در سال آخر خاطره خوبی از خود برای بازنشستگان تأمین اجتماعی باقی بگذارند.

البته یکی از مشکلاتی که در این زمینه به وجود آمد این بود که دستور پرداخت اضافه حقوق یا مابه التفاوت مستمری ها توسط مدیر عامل پرداخت تعیین می‌شود ولی متاسفانه قسمت امور مالی به علت نداشتن بودجه کافی از پرداخت این مبلغ استنکاف می‌کند که امسال با قرضی که از بانک های مختلف خصوصاً بانک رفاه گرفته شد موفق شدند این مابه‌التفاوت را در قالب همسان سازی حقوق بازنشستگان پرداخت کنند ولی متاسفانه برای تعدادی از افراد این پرداخت مابه‌التفاوت به تیرماه کشیده شد.

توجه داشته باشید که پرداخت حقوق بازنشستگان و مابه‌التفاوت مربوط به معمولاً بر اساس حروف الفبا انجام می‌پذیرد و معمولا از ۲۰ مهرماه به این طرف پرداخت صورت می‌پذیرد. 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/