اضافه حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی کی واریز میشود

 

در پاسخ به این سوال که اگر بخواهیم در یک کلمه جواب بدهیم باید بگویم اضافه کار اضافه حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی معمولاً هر سال در خرداد ماه یا در تیر ماه تعیین شده و پرداخت می گردد یعنی اینکه معمولاً کار به مردادماه نمی کشد یا به شهریور ماه و زودتر از خرداد ماه نیز اضافه حقوق پرداخت نمی گردد.

در سال ۱۴۰۰ یکی از اتفاقات جالبی که افتاد این بود که اضافه حقوق در همان اردیبهشت ماه پرداخت کردید و برای معدود افرادی که محاسبات به صورت اشتباه صورت پذیرفته بود اضافه حقوق در ماه خرداد ماه صورت پذیرفت اما امسال یکی از استثنائات بود چون سال آخر دولت آقای روحانی بود و مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی آقای دکتر مصطفی صادقی سعی کردند در سال آخر خاطره خوبی از خود برای بازنشستگان تأمین اجتماعی باقی بگذارند.

البته یکی از مشکلاتی که در این زمینه به وجود آمد این بود که دستور پرداخت اضافه حقوق یا مابه التفاوت مستمری ها توسط مدیر عامل پرداخت تعیین می‌شود ولی متاسفانه قسمت امور مالی به علت نداشتن بودجه کافی از پرداخت این مبلغ استنکاف می‌کند که امسال با قرضی که از بانک های مختلف خصوصاً بانک رفاه گرفته شد موفق شدند این مابه‌التفاوت را در قالب همسان سازی حقوق بازنشستگان پرداخت کنند ولی متاسفانه برای تعدادی از افراد این پرداخت مابه‌التفاوت به تیرماه کشیده شد.

توجه داشته باشید که پرداخت حقوق بازنشستگان و مابه‌التفاوت مربوط به معمولاً بر اساس حروف الفبا انجام می‌پذیرد و معمولا از ۲۰ مهرماه به این طرف پرداخت صورت می‌پذیرد. 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر