بیمه خویش فرمای سازمان بازنشستگی کشوری

 با سلام! ۲۳ سال در بانک ملی خدمت کردم به ناحق باز خریدم کردند. از سال ۱۳۹۰ تا الان دنبال پرونده قضایی بودم نشد.۱۶ ماه هم سابقه از نهاد دیگه دارم. جانباز ۳۰ درصد هستم.  تاکنون از هیچ نوع خدماتی استفاده نکردم.  با همین سوابق چطوری می توانم از خدمات بیمه استفاده کنم .حاضر به پرداخت حق مشاوره هستم؟

به نظر می‌رسد شما دو روش برای این که بتوانید بازنشسته شوید و از حقوق بازنشستگی استفاده کنید دارید.  روش اول این است که سعی کنید از طریق بیمه خویش فرمای سازمان بازنشستگی کشوری بیمه پردازی تان را ادامه دهید تا ۳۰ سال سابقه بیمه پر شود. در این حالت می توانید از مزایای جانبازی تان هم استفاده کنید و زودتر بازنشسته شوید. در روش دوم می توانید خودتان را بیمه تامین اجتماعی کنید و حداقل ۶ ماه قبل بیمه پرداخت کنید سپس درخواست انتقال سابقه بیمه تان از سازمان بازنشستگی کشوری به سازمان تامین اجتماعی دهیم البته در این حالت باید مابه التفاوتی پرداخت کنید که شاید بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان حداقل باشد.  وکلای ما در این زمینه می توانند به شما کمک کنند تا بتوانید شرایط بازنشستگی پیدا کنید.

 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر