بیمه خویش فرمای سازمان بازنشستگی کشوری

 با سلام! ۲۳ سال در بانک ملی خدمت کردم به ناحق باز خریدم کردند. از سال ۱۳۹۰ تا الان دنبال پرونده قضایی بودم نشد.۱۶ ماه هم سابقه از نهاد دیگه دارم. جانباز ۳۰ درصد هستم.  تاکنون از هیچ نوع خدماتی استفاده نکردم.  با همین سوابق چطوری می توانم از خدمات بیمه استفاده کنم .حاضر به پرداخت حق مشاوره هستم؟

به نظر می‌رسد شما دو روش برای این که بتوانید بازنشسته شوید و از حقوق بازنشستگی استفاده کنید دارید.  روش اول این است که سعی کنید از طریق بیمه خویش فرمای سازمان بازنشستگی کشوری بیمه پردازی تان را ادامه دهید تا ۳۰ سال سابقه بیمه پر شود. در این حالت می توانید از مزایای جانبازی تان هم استفاده کنید و زودتر بازنشسته شوید. در روش دوم می توانید خودتان را بیمه تامین اجتماعی کنید و حداقل ۶ ماه قبل بیمه پرداخت کنید سپس درخواست انتقال سابقه بیمه تان از سازمان بازنشستگی کشوری به سازمان تامین اجتماعی دهیم البته در این حالت باید مابه التفاوتی پرداخت کنید که شاید بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان حداقل باشد.  وکلای ما در این زمینه می توانند به شما کمک کنند تا بتوانید شرایط بازنشستگی پیدا کنید.

 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر