تست اعتیاد در معاینات استخدامی

 با سلام ! بنده برای اولین بار توسط کارفرما می خواهم بیمه شوم . بهم گفتند که باید برم ازمایش بدم.  برای بیمه شدن آیا تست های اعتیاد هم گرفته میشود؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که احتمالاً شما برای انجام معاینات ادواری یا معاینات طب کار در ابتدای شروع به کار فرستاده شده اید. این معاینات توسط پزشک متخصص داخلی انجام می شود پزشک متخصص طب کار نیز در این زمینه نظر می‌دهد. معمولاً در زمینه اعتیاد آزمایش صورت نمی پذیرد اما اگر وضعیت تان به صورتی باشد که در ظاهرتان اعتیاد مشهود باشد قطعاً در سوابق بیمه پردازی ایران ذکر می‌شود و  و ممکن است به کارفرما نیز اعلام شود. البته معمولاً چنین اتفاقی نمی‌افتد اگر ظاهری به اصطلاح نشان دهنده اعتیاد نداشته باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر