سن بازنشستگی تامین اجتماعی چند سال است؟

 با سلام! بیست سال وسه ماه سابقه بیمه دارم،که بیش از دوازده سال  در نانوایی بوده است. آیا بازنشستگی مشاغل سخت شامل من می شود؟ متولد۵۹هستم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که در در صورتی که در شغل شاطری کار کرده باشید به عنوان بیمه شده سخت و زیان آور محسوب می شوید هر سال معادل یک سال و نیم سابقه بیمه برایتان حساب میشود ولی چون تمام سابقه کار به صورت نانوایی و در مشاغل سخت و زیان‌آور نبوده است شرط سنی شامل تان می شود. در این حالت شما در مجموع ۲۹ سال سابقه دارد که باید یک سال دیگه هم سابقه تامپن اجتماعی داشته باشید و البته ۵۰ سال سن داشته باشید. شما چون۴۱ سال سن دارید نمی توانید  بازنشسته شوید و باید منتظر بمانید تا ۵۰ ساله تان کامل شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر