بهترین بیمه برای زنان

 سلام وقت بخیر!  بنده 30 سالمه و تحت بیمه تامین اجتماعی پدرم هستم .  شاغل هستم ولی بیمه نداره .  می خواستم خودم رو بیمه کنم که در آینده 30 روز کاری رو حقوق بگیرم . از چه نوع بیمه ای استفاده کنم ؟ بیمه خویش فرما برای من مناسب است ؟  بیمه عمر به تنهایی کفایت می کنه یا  باید هم بیمه تامین اجتماعی باشم هم بیمه عمر ؟    خانم ها چند سال باید بیمه واریز کنند ؟ ممنون میشم راهنمایی  کنید با توجه به این شرایط چه نوع بیمه ای باید انجام بدم ؟

در پاسخ به سوال شما بهتر است بگویم که اگر می توانید از محل کار بیمه شوید بهتر است یعنی اگر بیمه اجباری باشد و کارفرما برایتان بیمه پرداخت کند سودمندی بیشتری دارد چون می توانید از کمک هزینه بیکاری و یا بیماری استفاده کنید حتی اگر توانستید مبلغی به ایشان بیشتر پرداخت کنید تا بیمه تان را به صورت اجباری رد کند.  اگر چنین چیزی امکان پذیر نبود بهتر است خودتان را بیمه کنید و هم می توانید بیمه حرف و مشاغل کنید هم می‌توانید بیمه اختیاری کنید .شخصا فکر می‌کنم بیمه حرف و مشاغل ۱۲ درصد که هزینه حدود ۳۹۰ هزار تومان دارد برایتان بهتر است البته ۷۰ هزار تومان هم بابت دفترچه درمان باید پرداخت کنید. به نظر من بیمه عمر به تنهایی کفایت نمی‌کند و بیمه مکمل است و بهتر است که بیمه پایه مانند بیمه تامین اجتماعی داشته باشید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر