بهترین بیمه برای زنان

 سلام وقت بخیر!  بنده 30 سالمه و تحت بیمه تامین اجتماعی پدرم هستم .  شاغل هستم ولی بیمه نداره .  می خواستم خودم رو بیمه کنم که در آینده 30 روز کاری رو حقوق بگیرم . از چه نوع بیمه ای استفاده کنم ؟ بیمه خویش فرما برای من مناسب است ؟  بیمه عمر به تنهایی کفایت می کنه یا  باید هم بیمه تامین اجتماعی باشم هم بیمه عمر ؟    خانم ها چند سال باید بیمه واریز کنند ؟ ممنون میشم راهنمایی  کنید با توجه به این شرایط چه نوع بیمه ای باید انجام بدم ؟

در پاسخ به سوال شما بهتر است بگویم که اگر می توانید از محل کار بیمه شوید بهتر است یعنی اگر بیمه اجباری باشد و کارفرما برایتان بیمه پرداخت کند سودمندی بیشتری دارد چون می توانید از کمک هزینه بیکاری و یا بیماری استفاده کنید حتی اگر توانستید مبلغی به ایشان بیشتر پرداخت کنید تا بیمه تان را به صورت اجباری رد کند.  اگر چنین چیزی امکان پذیر نبود بهتر است خودتان را بیمه کنید و هم می توانید بیمه حرف و مشاغل کنید هم می‌توانید بیمه اختیاری کنید .شخصا فکر می‌کنم بیمه حرف و مشاغل ۱۲ درصد که هزینه حدود ۳۹۰ هزار تومان دارد برایتان بهتر است البته ۷۰ هزار تومان هم بابت دفترچه درمان باید پرداخت کنید. به نظر من بیمه عمر به تنهایی کفایت نمی‌کند و بیمه مکمل است و بهتر است که بیمه پایه مانند بیمه تامین اجتماعی داشته باشید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر