بهترین بیمه برای زنان

 سلام وقت بخیر!  بنده 30 سالمه و تحت بیمه تامین اجتماعی پدرم هستم .  شاغل هستم ولی بیمه نداره .  می خواستم خودم رو بیمه کنم که در آینده 30 روز کاری رو حقوق بگیرم . از چه نوع بیمه ای استفاده کنم ؟ بیمه خویش فرما برای من مناسب است ؟  بیمه عمر به تنهایی کفایت می کنه یا  باید هم بیمه تامین اجتماعی باشم هم بیمه عمر ؟    خانم ها چند سال باید بیمه واریز کنند ؟ ممنون میشم راهنمایی  کنید با توجه به این شرایط چه نوع بیمه ای باید انجام بدم ؟

در پاسخ به سوال شما بهتر است بگویم که اگر می توانید از محل کار بیمه شوید بهتر است یعنی اگر بیمه اجباری باشد و کارفرما برایتان بیمه پرداخت کند سودمندی بیشتری دارد چون می توانید از کمک هزینه بیکاری و یا بیماری استفاده کنید حتی اگر توانستید مبلغی به ایشان بیشتر پرداخت کنید تا بیمه تان را به صورت اجباری رد کند.  اگر چنین چیزی امکان پذیر نبود بهتر است خودتان را بیمه کنید و هم می توانید بیمه حرف و مشاغل کنید هم می‌توانید بیمه اختیاری کنید .شخصا فکر می‌کنم بیمه حرف و مشاغل ۱۲ درصد که هزینه حدود ۳۹۰ هزار تومان دارد برایتان بهتر است البته ۷۰ هزار تومان هم بابت دفترچه درمان باید پرداخت کنید. به نظر من بیمه عمر به تنهایی کفایت نمی‌کند و بیمه مکمل است و بهتر است که بیمه پایه مانند بیمه تامین اجتماعی داشته باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر