شکایت از کارفرما برای حق بیمه

  

باسلام!  اینجانب از۱ ۱ ۹۱تاکنون مشغول کار در شرکتی ساختمانی هستم ولی از سال ۹۴هیچگونه بیمه ای برام رد نشده است. الان هم به اداره کار ماده ۱۴۸شکایت کردم!  کارفرما میگه من اداره کار و تامین اجتماعی میام ولی بیمه درست نمیشه! در بعضی سالها پرداختی از طرف خودش و نماینده تام الاختیار ایشان دارم ولی قراردادهای کاری پیش خودشون ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که اگر اداره کار رای مبتنی بر تایید حق بیمه در حد شما می توانید اجراییه را بگیرید و به شعبه بیمه ابلاغ کنید یعنی اداره کار نامه‌ای برای دادگستری نزدیک به محل کار کارفرما ایشان می زند و آن نامه قابل اجراست تامین اجتماعی معمولا کمیته‌ای به نام کمیته احراز اشتغال دارند که در این کمیته وضعیت کاری شما مجدداً بررسی می‌شود در صورتی که در آن محل کار کرده باشید و توسط بازرسان تایید می‌شود حق بیمه بر اساس دو برابر حداقل بیمه دریافت می گردد . توجه داشته باشید که خودتان هم می توانید حق بیمه مربوطه را پرداخت نمایید.

 

 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/