شکایت از کارفرما برای حق بیمه

  

باسلام!  اینجانب از۱ ۱ ۹۱تاکنون مشغول کار در شرکتی ساختمانی هستم ولی از سال ۹۴هیچگونه بیمه ای برام رد نشده است. الان هم به اداره کار ماده ۱۴۸شکایت کردم!  کارفرما میگه من اداره کار و تامین اجتماعی میام ولی بیمه درست نمیشه! در بعضی سالها پرداختی از طرف خودش و نماینده تام الاختیار ایشان دارم ولی قراردادهای کاری پیش خودشون ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که اگر اداره کار رای مبتنی بر تایید حق بیمه در حد شما می توانید اجراییه را بگیرید و به شعبه بیمه ابلاغ کنید یعنی اداره کار نامه‌ای برای دادگستری نزدیک به محل کار کارفرما ایشان می زند و آن نامه قابل اجراست تامین اجتماعی معمولا کمیته‌ای به نام کمیته احراز اشتغال دارند که در این کمیته وضعیت کاری شما مجدداً بررسی می‌شود در صورتی که در آن محل کار کرده باشید و توسط بازرسان تایید می‌شود حق بیمه بر اساس دو برابر حداقل بیمه دریافت می گردد . توجه داشته باشید که خودتان هم می توانید حق بیمه مربوطه را پرداخت نمایید.

 

 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر