غرامت فوت تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر! ببخشید من هم مادرم فوت شده و از حقوق بازنشستگی استفاده نکرده هم پدرم. میگن بیمه بابت اون چند سال بیمه که ریختن پول به وراث میدن درسته آخه من می‌خوام حقوق پدرم یا مادرم بگیرم برادرام میگن می‌خوان اونام پول حق بیمه رو بگیرن میتونن ؟ 

پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که در صورتی که سابقه کمتر از ۱۰ سال باشد هم میتوانید سابقه را تا ۱۰ سال افزایش داده و مستمری متناسب با ۱۰ روز بگیرید و هم می توانید غرامت فوت از تامین اجتماعی بگیرید بهتر است بابت یکی از موارد فوق که سابقه کمتری دارد علامت فوت بگیرید روابط دیگری مستمری بازماندگان را بکشیداگر پدر یا مادر شما هر دو بیمه‌پرداز بوده باشد شما تنها از یکی از مستمری های آن دو نفر می توانید استفاده کنید اما اگر یکی از آنها بیمه‌پرداز بوده باشد صرفاً یک مستمری به شما تعلق می‌گیرد و دیگر غرامتی در کار نخواهد بود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر