غرامت فوت تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر! ببخشید من هم مادرم فوت شده و از حقوق بازنشستگی استفاده نکرده هم پدرم. میگن بیمه بابت اون چند سال بیمه که ریختن پول به وراث میدن درسته آخه من می‌خوام حقوق پدرم یا مادرم بگیرم برادرام میگن می‌خوان اونام پول حق بیمه رو بگیرن میتونن ؟ 

پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که در صورتی که سابقه کمتر از ۱۰ سال باشد هم میتوانید سابقه را تا ۱۰ سال افزایش داده و مستمری متناسب با ۱۰ روز بگیرید و هم می توانید غرامت فوت از تامین اجتماعی بگیرید بهتر است بابت یکی از موارد فوق که سابقه کمتری دارد علامت فوت بگیرید روابط دیگری مستمری بازماندگان را بکشیداگر پدر یا مادر شما هر دو بیمه‌پرداز بوده باشد شما تنها از یکی از مستمری های آن دو نفر می توانید استفاده کنید اما اگر یکی از آنها بیمه‌پرداز بوده باشد صرفاً یک مستمری به شما تعلق می‌گیرد و دیگر غرامتی در کار نخواهد بود.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/