درخواست ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 سلام! من بیمه کارگر ساختمانی هستم. پارسال از ارتفاع افتادم ۲ تا مهره کمرم شکسته! و ۳ تا دیسک پاره کردم و پروتز کار گذاشتند. الان ۱۶ماه که این اتفاق افتاده و نمی توانم کار کنم . خم بشم یا حتی نشستم اذیت میشم. ۵۱ سالمه برای کارافتادگی یا بازنشستگی چکارکنم؟ با توجه به اینکه من به دکتر بیمه مراجعه نمودم فرمودند کار سبک پیدا کن. برای یک کارگر کار سبکم مگه  وجود داره! ضمنا من اصلا قادر به کارکردن نیستم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما باید درخواست از کار افتادگی به تامین اجتماعی بدهید یعنی از پزشک تان گواهی از کار افتادگی بگیرید و به تامین اجتماعی بدهید و تامین اجتماعی فرم هایی به شما می دهد که آن را پر کنید و پزشک تان نیز پر کند و سپس در پرونده را به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی ارسال می کند البته با توجه به تجربه‌ای که در این زمینه دارم با توجه به شکستگی مهره های کمر و یا پارگی دیسک نمی توانید از کار افتاده کلی شوید و باید فکر دیگری بکنید. برای اینکه بازنشسته بشوید حداقل باید ۳۰ سال سابقه داشته باشید یا منتظر بشوید تا ۶۰ سال تان کامل شود. 

 

 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر