درخواست ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 سلام! من بیمه کارگر ساختمانی هستم. پارسال از ارتفاع افتادم ۲ تا مهره کمرم شکسته! و ۳ تا دیسک پاره کردم و پروتز کار گذاشتند. الان ۱۶ماه که این اتفاق افتاده و نمی توانم کار کنم . خم بشم یا حتی نشستم اذیت میشم. ۵۱ سالمه برای کارافتادگی یا بازنشستگی چکارکنم؟ با توجه به اینکه من به دکتر بیمه مراجعه نمودم فرمودند کار سبک پیدا کن. برای یک کارگر کار سبکم مگه  وجود داره! ضمنا من اصلا قادر به کارکردن نیستم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما باید درخواست از کار افتادگی به تامین اجتماعی بدهید یعنی از پزشک تان گواهی از کار افتادگی بگیرید و به تامین اجتماعی بدهید و تامین اجتماعی فرم هایی به شما می دهد که آن را پر کنید و پزشک تان نیز پر کند و سپس در پرونده را به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی ارسال می کند البته با توجه به تجربه‌ای که در این زمینه دارم با توجه به شکستگی مهره های کمر و یا پارگی دیسک نمی توانید از کار افتاده کلی شوید و باید فکر دیگری بکنید. برای اینکه بازنشسته بشوید حداقل باید ۳۰ سال سابقه داشته باشید یا منتظر بشوید تا ۶۰ سال تان کامل شود. 

 

 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر