شکایت برای دیه جراحت در محیط سربازی

 سلام! وقت بخیر! من در سربازی به خاطر فشار زیاد و کارهای خدماتی مثل چاله کندن و زیتون چیدن اطراف پادگان مشکل کمر درد شدید پیدا کردم. بعد ۱۰ روز mri دادم جوابش اومد و به من گفتند دیسک کمر پیدا کردی و باید مراقب باشی. الان هر روز احساس درد شدید کمر دارم. آیا درخواست دیه شامل حال من می شود؟ ممنون می شوم راهنماییم کنید؟

دیه شامل حال شما می شود و شما می توانید بیمه حوادث زمان خدمت تان استفاده کنید. البته معمولاً اگر خدمتتان تمام شده باشد و کارت پایان خدمت گرفته باشید مسئولان یگان مربوطه با شما همکاری نمی کند و به سادگی شما را به بیمه حوادث معرفی نمی کنند.  البته توجه داشته باشید که حتی اگر شما را به بیمه حوادث معرفی کنند معمولاً غرامتی که در نظر گرفته می شود بسیار کمتر از دیه ای است که به شما تعلق می گیرد و متاسفانه امکان شکایت در شورای حل اختلاف یا محاکم قضایی مانند دادسرا وجود ندارد چون که خدمت سربازی در محیط های نظامی انجام می شود و معمولا امکان شکایت از این مراکز بابت دیه وجود ندارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر