شکایت برای حق بیمه تامین اجتماعی

 من تقریبا دو سال جایی کار کردم.  سابقه بیمه دارم. بعد جایی کار کردم بیمه نبودم . از چه راهی می توانم  این چند سالی که بیمه نبودم را جزء سابقه خودم اضافه کنم .ممنون می شوم جواب بدهید ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که برای اینکه بخواهید بیمه سالیانه حقوق را پرداخت کنید باید به اداره کار شکایت کنید با توجه به تجارب قبلی بنده در این زمینه هیچ راهی به جز شکایت به اداره کار در این زمینه وجود ندارد و می توانید با گرفتن رای مثبت در این زمینه اداره کار و سپس گرفتن اجرایی از همان اداره کار و اجرا گذاشتن اجرایی از طریق دفاتر الکترونیک قضایی و یا مجتمع های قضایی مربوطه حق بیمه خود را زنده کنید البته تأمین اجتماعی معمولا کمیته‌ای به نام کمیته احراز اشتغال دارد که موضوع را در آنجا بررسی می‌کند و بعد از تایید تامین اجتماعی مربوطه قابلیت اجرا خواهند داشت .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر