شکایت برای حق بیمه تامین اجتماعی

 من تقریبا دو سال جایی کار کردم.  سابقه بیمه دارم. بعد جایی کار کردم بیمه نبودم . از چه راهی می توانم  این چند سالی که بیمه نبودم را جزء سابقه خودم اضافه کنم .ممنون می شوم جواب بدهید ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که برای اینکه بخواهید بیمه سالیانه حقوق را پرداخت کنید باید به اداره کار شکایت کنید با توجه به تجارب قبلی بنده در این زمینه هیچ راهی به جز شکایت به اداره کار در این زمینه وجود ندارد و می توانید با گرفتن رای مثبت در این زمینه اداره کار و سپس گرفتن اجرایی از همان اداره کار و اجرا گذاشتن اجرایی از طریق دفاتر الکترونیک قضایی و یا مجتمع های قضایی مربوطه حق بیمه خود را زنده کنید البته تأمین اجتماعی معمولا کمیته‌ای به نام کمیته احراز اشتغال دارد که موضوع را در آنجا بررسی می‌کند و بعد از تایید تامین اجتماعی مربوطه قابلیت اجرا خواهند داشت .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر