کمیته احراز اشتغال تامین اجتماعی

 پدرم دو سال سابقه بیمه دارد و در اسفند ماه ۹۹ فوت کردند اما کارفرما بیمه ایشان را رد نکردند.می شود از کارفرما شکایت کرد؟و اینکه آیا حقیقت دارد که اداره کار یا تامین اجتماعی سابقه را 30 سال محاسبه می کند و به بازماندگان حقوق کامل پرداخت می کند؟ممنونم خسته نباشید؟

پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که شما باید از کارفرما شکایت کنید و بگیرید البته تامین اجتماعی سابقه ۳۰ ساله محاسبه نمی کنه ولی حداقل مستمری را طبق قانون تأمین اجتماعی پرداخت میکنه که در بسیاری از مواقع با کسانی که ۳۰ سال سابقه پرداخت حق‌بیمه داران یکسان می باشد. البته در چنین مواردی که سابقه بیمه پرداخت نشده کارفرما حق بیمه را پرداخت نکرده است معمولاً تامین اجتماعی به این سادگی رای اداره کار را  قبول نمی‌کند و کار به کمیته احراز اشتغال تامین اجتماعی میرسد. در صورت تایید در کمیته احراز اشتغال تاییدی تامین اجتماعی سابقه محسوب می‌شود. به نظر می رسد شما باید از یک وکیل قوی در این زمینه استفاده کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر