کمیته احراز اشتغال تامین اجتماعی

 پدرم دو سال سابقه بیمه دارد و در اسفند ماه ۹۹ فوت کردند اما کارفرما بیمه ایشان را رد نکردند.می شود از کارفرما شکایت کرد؟و اینکه آیا حقیقت دارد که اداره کار یا تامین اجتماعی سابقه را 30 سال محاسبه می کند و به بازماندگان حقوق کامل پرداخت می کند؟ممنونم خسته نباشید؟

پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که شما باید از کارفرما شکایت کنید و بگیرید البته تامین اجتماعی سابقه ۳۰ ساله محاسبه نمی کنه ولی حداقل مستمری را طبق قانون تأمین اجتماعی پرداخت میکنه که در بسیاری از مواقع با کسانی که ۳۰ سال سابقه پرداخت حق‌بیمه داران یکسان می باشد. البته در چنین مواردی که سابقه بیمه پرداخت نشده کارفرما حق بیمه را پرداخت نکرده است معمولاً تامین اجتماعی به این سادگی رای اداره کار را  قبول نمی‌کند و کار به کمیته احراز اشتغال تامین اجتماعی میرسد. در صورت تایید در کمیته احراز اشتغال تاییدی تامین اجتماعی سابقه محسوب می‌شود. به نظر می رسد شما باید از یک وکیل قوی در این زمینه استفاده کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر