از بین رفتن توالی مشاغل سخت و زیان آور

 محمد راستگو: با سلام! در مورخه ۹/۱۲/۱۳۹۹ با رای کمیته استانی کارهای سخت و زیان آور بازنشستگی تایید شدم. به شعبه تامین اجتماعی  مراجعه کردم.  به دلیل وقفه بین بیمه بیکاری سال ۸۳ به مدت ۸۱ روز باید ۲۵ سال کار کنم. با توجه به  تبصره ۹۳وقفه و غیبت کمتراز۳۶۵ روز خدشه ای وارد نمی شود. بجای تعداد روزها ی بیکاری کار کردم . خواستم در این زمینه راهنمایی فرمایید! با تشکر؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله و شعبه بیمه قطعاً اشتباه کرده است به عنوان برای اینکه مشکل را حل کنید از طریق اداره کل تامین اجتماعی استان مربوطه موضوع را پیگیری کنید.  اگر از آن طریق هم نتوانستید تحمل کنید به سرمان مرکزی تامین اجتماعی و امور فنی بیمه‌شدگان آن مراجعه کرده تا مشکل را از آن طریق حل کنید.  در غیر  این صورت تنها راهتان شکایت به دیوان عدالت اداری می باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر