سابقه مورد نیاز در کارگاه آخر برای دریافت بیمه بیکاری

 سلام خدمت شما! بزرگوار بنده هشت سال در شهرداری مشغول هستم به صورت پیمانی. هرسال پیمانکار عوض میشه آخرین سابقه من با این پیمانکار هشت ماه است . این پیمانکار میگه که برای دریافت بیمه بیکاری باید یک سال سابقه داشته باشی  میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون؟

پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که برای اینکه بتوانید از بیمه بیکاری استفاده کنید باید در آخرین کارگاهی که کار کردید یا آخرین پیمانکاری که برای ایشان کار کرده یک سال سابقه داشته باشید که شما برای شهرداری کار کرده‌اید و این پیمانکار ها بودند که عوض شدند و کار شما هیچ تغییری نداشتند . اما طبق  قانون کار و قانون تامین اجتماعی کارگاههای شما عوض شده است و بنابراین باید در آخرین کارگاه حداقل ۱ سال سابقه کاری داشته باشید تا ۱۰ سال سابقه داشته باشید و سپس نامه عدم نیاز از ایشان بگیرید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر