شکایت از یک ارگان دولتی بابت حقوق و مزایا و حق شیفت و بیمه

 محمد حسینی: از سال ۱۳۸۷در یک اداره دولتی در قسمت نگهبانی مشغول بکارم  .سال اول بصورت روز مزد و دو قرارداد پیمان بدون پرداخت حق بیمه و تمام مزایای قانونی. سالهای بعد هم چون بصورت۲۴.۲۴شیفت بودم مزایای شیفتی حق شیفت، حق تعطیلی، شبکاری و حتی اضافه کار هم کامل پرداخت نمی شد.یک دادخواست اصولی برای رسیدن به حق وحقوق خود دارم.باتشکر؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما محق هستید که تمام این مزایا مانند حق شیفت ، حق کار در ایام تعطیل ،  حق کار در شب و اضافه کار را  دریافت کنید. ربطی هم به قرارداد روزمزد  یا پرداخت پیمانی تان ندارد و حق بیمه تان هم باید پرداخت شود. البته باید مشخص شود که اداره دولتی تان کدام اداره است و این که این بسیار مهم است که بدانیم باید به کدام نهاد شکایت کنیم؟ آیا به اداره کار شکایت کنیم آیا به دیوان عدالت اداری شکایت کنیم و یا اینکه به نهادهای دیگری در این زمینه شکایت بهتر است. بیشتر توضیح دهید و اینکه آیا ما می توانیم کاری برایتان انجام دهیم یا نه؟ ماا و کلا خوبی در این زمینه داریم که می توانند در این راه طولانی به شما کمک کند.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر