درخواست استعفا پرستار در تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر! من پرستار سازمان تامین اجتماعی هستم . حدود۱۳سال سابقه کار دارم. با استعفا موافقت نمیشه،میخواستم بدونم راهی هست که بتونم حق و حقوقم رو بگیرم ،البته هنوز شاغل هستم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که البته مشخص نکرده اید که کدام حقوق را می خواهید بگیرید .معمولاً استعفای همکاران سازمان تامین اجتماعی ممکن است موافقت بشود و ممکن است موافقت نشود .در شرایط یکسان بارها  دیده ام که هر فردی با استعفا از موافقت نشده است و فردی شده است و هیچ تفاوتی هم با هم نداشتند. موردی دیدم که حتی اگر مدیرعامل موافق بوده است با یک امضا با استعفای فرد موافقت کرده است .حتی اگر تمام واحدهای ذیربط مخالف بودند و بارها دیده ام که معاون مدیر عامل مخالفت کرده است حتی اگر تمام واحدهای ذیربط موافقت کرده اند. در مجموع به نظر می‌رسد که از محیط کار خسته شده اید . به نظر من باید بیمه تان را خودتان  بدهید تا از حقوق بازنشستگی محروم نشوید. البته اگر سن و سال تان را هم می گفتید بهتر می توانستم راهنماییتون کنم اگر بابت سختی کار و محیط کاری و مشکلات فیزیکی نمی توانید به عنوان پرستار به کارتان ادامه دهید بهتر است در خواسته اید که از طریق کمیسیون پزشکی کار سبب کاهش ساعت کاری به شما داده شود. اگر دچار بیماری هستید که در جدول معلولیت همکاران درصد تعلق می گیرد باید از آن استفاده کنید تا بتوانید با درصدی که میگیرید کمی زودتر بازنشسته شوید . حیف است این ۱۳ سال سابقه تامین اجتماعی و کار در بیمارستان‌های ملکی تامین اجتماعی که کار بسیار سختی می باشد هدر برود.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر