عدم ثبت سختی کار در لیست بیمه تامین اجتماعی

 علی : با سلام! من در شركتي كار ميكنم كه شغل بنده از سال 80 تاكنون شامل سختي كار ميشود ولي متاسفانه به خاطر خطاي اپراتوري در رد كردن عناوين شغلي از سال 84 تا 85 بمدت 16 ماه عنوان شغلي ثبت شده كه شامل سختي كار نمي شود. در صورتي كه كار من ثابت بوده و تغييري ندارد . حال كه در شرف بازنشستگي مي باشم چكار بايد كنم . ضمنا كارفرما نيز به اين امر اقرار نموده و مي گويد خطاي نيروي انساني بوده و نمي شود كاري انجام داد.   لطفا سوالم را زودتر پاسخ دهيد؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که تقریباً راه خاصی ندارد. شما در این زمینه نمی توانید به اداره کار شکایت کنید و اگر مشکلتان را با تامین اجتماعی در میان بگذارید تامین اجتماعی قطعاً و صددرصد قبول نمی‌کند . در نتیجه شما تنها راهی که دارید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید که دیوان عدالت اداری هم احتمال اینکه رای به نفع شما دهد نهایتا ۲۰ درصد است.  این مدت زمان بسیار دور است و مربوط به سال های گذشته است  و اداره کار نمی‌تواند بررسی کنند که  شغل شما چه بوده است .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر