عدم ثبت سختی کار در لیست بیمه تامین اجتماعی

 علی : با سلام! من در شركتي كار ميكنم كه شغل بنده از سال 80 تاكنون شامل سختي كار ميشود ولي متاسفانه به خاطر خطاي اپراتوري در رد كردن عناوين شغلي از سال 84 تا 85 بمدت 16 ماه عنوان شغلي ثبت شده كه شامل سختي كار نمي شود. در صورتي كه كار من ثابت بوده و تغييري ندارد . حال كه در شرف بازنشستگي مي باشم چكار بايد كنم . ضمنا كارفرما نيز به اين امر اقرار نموده و مي گويد خطاي نيروي انساني بوده و نمي شود كاري انجام داد.   لطفا سوالم را زودتر پاسخ دهيد؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که تقریباً راه خاصی ندارد. شما در این زمینه نمی توانید به اداره کار شکایت کنید و اگر مشکلتان را با تامین اجتماعی در میان بگذارید تامین اجتماعی قطعاً و صددرصد قبول نمی‌کند . در نتیجه شما تنها راهی که دارید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید که دیوان عدالت اداری هم احتمال اینکه رای به نفع شما دهد نهایتا ۲۰ درصد است.  این مدت زمان بسیار دور است و مربوط به سال های گذشته است  و اداره کار نمی‌تواند بررسی کنند که  شغل شما چه بوده است .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر