محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

 با سلام! بنده در کارخانه فولاد به عنوان نفر کنترلر تولید مشغول به کار هستم. در تاریخ ۱۵ام دچار سانحه شدم. بدین شرح که موقع پایین آوردن جک کوره باعث خسارت شدید به پای چپ شد. شرح حادثه بدین صورت میباشد:

1- شکستگی هر ۵ انگشت

2- پارگی کف پا و روی پا شدید

3- آسیب به تاندون‌ها هر ۵ انگشت. خلاصه ۲ بار عمل جراحی شدم و جهت بهبود انگشتان پا از پلاتین استفاده گردید. می خواستم مبلغ دیه را لطف کنید؟ 

بابت شکستگی هر پنج انگشت ۸ درصد دیه کامل در نظر گرفته می‌شود که معادل ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می باشد. بابت پارگی کف پا و روی پا نمی توان نظر دهم. بستگی به عمق پارگی دارد ولی احتمالا  2 درصد معادل ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان دیه تعلق میگیرد. بابت آسیب تاندون های هر پنج انگشت دیگر دیه تعلق گرفته نمی‌شود و با دیه شکستگی محاسبه می شود. 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر