مراحل تایید دندان مصنوعی توسط تامین اجتماعی

 بنده صاحب لابراتوار دندانسازی با مجوز وزارت بهداشت در شهرستان هستم. بعضی بیمارانی که جهت گذاشتن دندان مصنوعی به ما مراجعه می کنند تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و با معرفی و صدور گواهی  ما از سازمان دریافت وجه  می کنند.  گاهی با هدف سودجویی مراجعه می کنند و بعد از اعلام عدم رضایت بدون دلیل موجه از پروتزی که ما برایشان ساختیم درخواست پس گرفتن پولشونو دارند. هم به پولشون می رسند هم از بیمه شان هزینه می گیرند. من سوالم اینه ایا بنده بایستی بنظرتون چکار کنم؟

تامین اجتماعی برای پرداخت هزینه دندان تاییدیه پزشک معتمد خودش را هم می‌خواهد. معمولاً هر شعبه بیمه تامین اجتماعی با یک یا دو پزشک معتمد دندانپزشک قرارداد دارد که عمدتاً در مراکز ملکی خود تأمین اجتماعی ساکن هستند. شما میتوانید از شعب بیمه نام پزشک معتمد دندانپزشکو  تلفن آنها را بگیرید . اگر برایتان موضوع مهم است که به نظر من باید باشد می‌توانید با پزشک مربوطه تماس بگیرید و فقط بگویید که برای این که تاییدیه دندانپزشکی را انجام دهد بیمه‌شده را معاینه کند که از دندان مصنوعی استفاده کرده باشد. اگر یکبار فقط به پزشکان معتمد چنین موضوعی را بگویید که حتما باید دندان مصنوعی تهیه شده توسط شما را ببینند و تایید کند فکر کنم برای همیشه مشکل حل می‌شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر