مراحل تایید دندان مصنوعی توسط تامین اجتماعی

 بنده صاحب لابراتوار دندانسازی با مجوز وزارت بهداشت در شهرستان هستم. بعضی بیمارانی که جهت گذاشتن دندان مصنوعی به ما مراجعه می کنند تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و با معرفی و صدور گواهی  ما از سازمان دریافت وجه  می کنند.  گاهی با هدف سودجویی مراجعه می کنند و بعد از اعلام عدم رضایت بدون دلیل موجه از پروتزی که ما برایشان ساختیم درخواست پس گرفتن پولشونو دارند. هم به پولشون می رسند هم از بیمه شان هزینه می گیرند. من سوالم اینه ایا بنده بایستی بنظرتون چکار کنم؟

تامین اجتماعی برای پرداخت هزینه دندان تاییدیه پزشک معتمد خودش را هم می‌خواهد. معمولاً هر شعبه بیمه تامین اجتماعی با یک یا دو پزشک معتمد دندانپزشک قرارداد دارد که عمدتاً در مراکز ملکی خود تأمین اجتماعی ساکن هستند. شما میتوانید از شعب بیمه نام پزشک معتمد دندانپزشکو  تلفن آنها را بگیرید . اگر برایتان موضوع مهم است که به نظر من باید باشد می‌توانید با پزشک مربوطه تماس بگیرید و فقط بگویید که برای این که تاییدیه دندانپزشکی را انجام دهد بیمه‌شده را معاینه کند که از دندان مصنوعی استفاده کرده باشد. اگر یکبار فقط به پزشکان معتمد چنین موضوعی را بگویید که حتما باید دندان مصنوعی تهیه شده توسط شما را ببینند و تایید کند فکر کنم برای همیشه مشکل حل می‌شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر