از بیمه دیه بگیرم یا شکایت کنم؟

 بنده یک ماه پیش بر اثر سقوط از سقف دچار شکستگی شش مهره کمر شده ام و تحت عمل جراحی قرار گرفتم.  فعلا تحت نظر پزشک طول درمان را میگذرانم.  برای کمرم چقدر بیمه تعلق میگیرد و آیا به طول درمان هم دیه تعلق میگیرد؟ شغلم بتون ریزی، هنگام بتون ریزی سقف یک مدرسه نوساز ریزش کرد و من سقوط کردم.  صاحب کارم گفت شکایت نکنم و از بیمه حوادث پمپ استفاده کنم؟ کارشناس اداره کار، صاحب کارم +ناظر +پیمانکار +آرماتوربند را مقصر شناخت.  اگر شکایت کنم تفاوتش با عدم شکایت در مبلغ دیه است؟ دلیل اینکه از من می خواهند که شکایت نکنم چیست؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که یه شما معادل ۴۸ میلیون تومان می‌شود و برای طول درمان هم می توانید از  مقصر این حادثه شکایت کنید تا هزینه‌های درمان و هزینه‌های بیکار شدن به شما تعلق بگیرد. اما در صورتی این دیه و مبالغ مرتبط به شما پرداخت می گردد که شکایت کنید. اگر بخواهید بدون شکایت از بیمه حوادث استفاده کنید چون بیمه حوادث سقف مشخصی دارد شاید نهایتاً در حدود ۱۰ تا ۱۵میلیون تومان به شما تعلق می گیرد و دیگر مبلغی تعلق نخواهد گرفت.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر