از بیمه دیه بگیرم یا شکایت کنم؟

 بنده یک ماه پیش بر اثر سقوط از سقف دچار شکستگی شش مهره کمر شده ام و تحت عمل جراحی قرار گرفتم.  فعلا تحت نظر پزشک طول درمان را میگذرانم.  برای کمرم چقدر بیمه تعلق میگیرد و آیا به طول درمان هم دیه تعلق میگیرد؟ شغلم بتون ریزی، هنگام بتون ریزی سقف یک مدرسه نوساز ریزش کرد و من سقوط کردم.  صاحب کارم گفت شکایت نکنم و از بیمه حوادث پمپ استفاده کنم؟ کارشناس اداره کار، صاحب کارم +ناظر +پیمانکار +آرماتوربند را مقصر شناخت.  اگر شکایت کنم تفاوتش با عدم شکایت در مبلغ دیه است؟ دلیل اینکه از من می خواهند که شکایت نکنم چیست؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که یه شما معادل ۴۸ میلیون تومان می‌شود و برای طول درمان هم می توانید از  مقصر این حادثه شکایت کنید تا هزینه‌های درمان و هزینه‌های بیکار شدن به شما تعلق بگیرد. اما در صورتی این دیه و مبالغ مرتبط به شما پرداخت می گردد که شکایت کنید. اگر بخواهید بدون شکایت از بیمه حوادث استفاده کنید چون بیمه حوادث سقف مشخصی دارد شاید نهایتاً در حدود ۱۰ تا ۱۵میلیون تومان به شما تعلق می گیرد و دیگر مبلغی تعلق نخواهد گرفت.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر