دریافت هزینه بیمارستان بعد از تصادف

 بنده یک تصادف داشتم که در اون تصادف مقصر بودم و گواهینامه  نداشتم . با اورژانس به بیمارستان دولتی انتقال داده شدم .  ولی برای عمل به بیمارستان خصوصی رفتم   و کل هزینه با من آزاد حساب شد. آیا  میتوانم هزینه ها را از جایی بگیرم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بعد شما می توانید به نرخ دولتی هزینه بیمارستان را بگیرید . البته هزینه بیمارستان خصوصی بالاتر از هزینه بیمارستان دولتی است که شما درصدی از آن را می توانید بگیرید .کافی از کروکی حادثه را ارائه کنید و هزینه را از حسابداری بیمارستان خصوصی بگیرید. اگر کروکی نداشته باشید باید از شورای حل اختلاف کروکی بگیرید. گواهینامه ارتباطی به دریافت هزینه مربوطه ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر