چگونگی محاسبه حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی

 سلام!  من ۵۱ سال سن دارم و دارای ۲۳ سال و  ۸ ماه سابقه بیمه تامین اجتماعی می  باشم و هم اکنون در یک شرکت مشغول به کار می باشم و تا پایان امسال قرارداد کاری دارم و تمدید نخواهد شد.  اگر الان درخواست بازنشستگی بدهم  چگونه محاسبه خواهد شد؟   البته در سایت تامین اجتماعی محاسبه می شود ولی نمی دانم  چقدر درست و  واقعی می باشد.  ممنون از راهنمایی شما ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم شما الان اصلاً نمی‌توانید بازنشسته شوید چون سابقه کافی را ندارید . اگر آقا باشید باید حداقل منتظر بمانید تا ۶۰ سال سن داشته باشید و اگر خانم باشید باید منتظر باشید تا ۵۵ سال سن تان تمام شود. برای محاسبه حقوق بازنشستگی میانگین حقوق دو ساله آخرتان محاسبه خواهد شد و در تعداد سالهای بیمه پردازی ضرب خواهد گردید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر