مقصر تصادف در جاده مه آلود

 سلام ببخشید یه سوال داشتم. بنده چند روز پیش تصادف کردم . میخواستم بدانم آیا مقصر هستم یا چون به پلیس هم زنگ زدیم نیامد. توی هوای مه آلود داشتم میرفتم که یک ماشین کنار جاده پارک کرده بود به طوری که جفت چرخ های سمت راننده از خط سفید کناره جاده دو وجب داخل جاده بود . من هم تا وقتی که دیدم ترمز گرفتم ولی خوردم بهش . حالا میخواستم بدانم من مقصرم یا اون ماشین با اینکه جفت چرخ های سمت راننده اش توی جاده بود . گلگیر سمت شاگردم خورد به گلگیر عقب اون ماشین سمت راننده اش.  همینو میخواستم بدانم من مقصرم یا نه ؟ مه غلیظ هم بود هیچی دیده نمی شد ! حتی پلیس هم زنگ زدم نیومد؟ 

به احتمال زیاد 50 50 مقصرید . ایشان به این علت که در هوای مه آلود پارک کرده و روشنایی کافی را فراهم ننموده است و شما به این خاطر که به هر حال متحرک بودید و ایشان پارک کرده بوده است. هر دو مقصر می شودی و بهتر است با هم توافق کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر