مقصر تصادف در جاده مه آلود

 سلام ببخشید یه سوال داشتم. بنده چند روز پیش تصادف کردم . میخواستم بدانم آیا مقصر هستم یا چون به پلیس هم زنگ زدیم نیامد. توی هوای مه آلود داشتم میرفتم که یک ماشین کنار جاده پارک کرده بود به طوری که جفت چرخ های سمت راننده از خط سفید کناره جاده دو وجب داخل جاده بود . من هم تا وقتی که دیدم ترمز گرفتم ولی خوردم بهش . حالا میخواستم بدانم من مقصرم یا اون ماشین با اینکه جفت چرخ های سمت راننده اش توی جاده بود . گلگیر سمت شاگردم خورد به گلگیر عقب اون ماشین سمت راننده اش.  همینو میخواستم بدانم من مقصرم یا نه ؟ مه غلیظ هم بود هیچی دیده نمی شد ! حتی پلیس هم زنگ زدم نیومد؟ 

به احتمال زیاد 50 50 مقصرید . ایشان به این علت که در هوای مه آلود پارک کرده و روشنایی کافی را فراهم ننموده است و شما به این خاطر که به هر حال متحرک بودید و ایشان پارک کرده بوده است. هر دو مقصر می شودی و بهتر است با هم توافق کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر