اعتراض به رای کمیسیون پزشکی ناجا

 سلام وقت شما بخیر! ببخشید من چند سال پیش تصادف کردم و چشم چپم را از دست دادم و ضربه مغزی شدم . رفتم کمیسیون پزشکی گواهینامه  من را باطل کردند. میخواستم بدانم آیا راهی هست بتونم تبصره بزنم یا اعتراض کنم  یا وکیل بگیرم بتوانم گواهینامه بگیرم. ممنون میشم کمکم کنید ؟ 

معمولاً بعد از یکسال می‌توانید مجدداً درخواست دهید . اگر به کما رفته باشید معمولا تا چند سال به شما گواهینامه نمی‌دهند و گواهینامه تان را باطل می کنند. بابت بینایی با یک چشم به آنجایی که می‌دانم طبق قانون نمی‌دهند ولی چون میدان بینایی را سنجش می‌کنند و وقتی شما یک چشم داشته باشید میدان بینایی مجموعه تان کاهش می‌یابد تنها راهی که دارید این است که سالی یک بار درخواست بدهید تا شاید با تبصره برایتان چهار ساله بزنند.

 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر