شکایت از هسته گزینش به دیوان عدالت اداری

 با سلام ! از کارکنان قرارداد موقت در شرکت نفت مسجدسلیمان هستم . از سوی گزینش در تجدیدنظر دوم رد شدم . موارد ذکر شده بند ۲ و۴ می باشد . لطفا پاسخ دهید ؟ 

بند 2 فکر کنم التزام عملی به احکام اسلام باشه مثل نماز روزه و اینجور مسائل باشه و بند 4  فکر کنم عدم اشتهار به فساد اخلاقی و فسق و فجور باشه یعنی اینکه فرد به فساد اخلاقی و فسق و فجور نکرده باشد .  تنها راهی که شما دارید این است که به دیوان عدالت اداری شکایت کنید . هسته گزینش ارگانهای دولتی و نهادهای عمومی عمدتاً زیر مجموعه اداری هستند و نمیشه معمولا در دادگاه‌های عمومی بر علیه آنها شکایت کرد و باید از طریق دیوان عدالت اداری رای را نقض کرد. البته این که شما در گزینش دوم مردود شدید و الان چه وضعیتی دارید راو نمیدونم یعنی احتمالا الان کارگر قرارداد موقت هستید و تبدیل وضعیت نشدید . معمولا در ارگان‌های مختلف و بعد یک سال مجدداً معرفی می‌شوند به گزینش تا جایی که می‌دانم . با این حال اگه امکان معرفی مجدد نیست و یا به هر طریقی می خواهید سریعتر کارتون اقدام بشه باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید که البته در بهترین حالت معمولا پرونده برای بررسی مجدد می فرستند .


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر