بازنشستگی زودهنگام در شغل شاطری

 با سلام ! من بیست سال در نانوایی پدرم شاطری میکنم . آیا با بیست سال سابقه و سی و هشت سال سن بازنشست می شوم. خودم و پدرم کار می کنیم ؟ 

با سلام ! ببینید شما اگر بخواهید در مشاغل سخت و زیان‌آور که شاطری هم الان البته بگم الان یکی از مشاغل مشاغل سخت و زیان آور هست بازنشسته بشوید باید ۲۰ سال سابقه پیوسته بیمه پردازی با این عنوان شغلی داشته باشید.  در این صورت در هر سنی بازنشسته می‌شوید . اما وقتی کارگاه تان که نانوایی است و فقط شما و پدرتان در آن کار می کنید یک کارگاه خانوادگی حساب شود که قطعاً می‌شود چون کس دیگری در آن کار نمی کند نمی توانید از مزایای مشاغل سخت و زیان‌آور استفاده کنید و باید حداقل ۵۰ سال سه و سی سال سابقه داشته باشید تا بتوانید بازنشسته شوید . تنها در صورتی مشاغل سخت برای نانوایی محاسبه می شود که غیر از شما و پدرتان فرد دیگری نیز در این  خانواده باشد و حق بیمه برایش پرداخت شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر