بازنشستگی زودهنگام در شغل شاطری

 با سلام ! من بیست سال در نانوایی پدرم شاطری میکنم . آیا با بیست سال سابقه و سی و هشت سال سن بازنشست می شوم. خودم و پدرم کار می کنیم ؟ 

با سلام ! ببینید شما اگر بخواهید در مشاغل سخت و زیان‌آور که شاطری هم الان البته بگم الان یکی از مشاغل مشاغل سخت و زیان آور هست بازنشسته بشوید باید ۲۰ سال سابقه پیوسته بیمه پردازی با این عنوان شغلی داشته باشید.  در این صورت در هر سنی بازنشسته می‌شوید . اما وقتی کارگاه تان که نانوایی است و فقط شما و پدرتان در آن کار می کنید یک کارگاه خانوادگی حساب شود که قطعاً می‌شود چون کس دیگری در آن کار نمی کند نمی توانید از مزایای مشاغل سخت و زیان‌آور استفاده کنید و باید حداقل ۵۰ سال سه و سی سال سابقه داشته باشید تا بتوانید بازنشسته شوید . تنها در صورتی مشاغل سخت برای نانوایی محاسبه می شود که غیر از شما و پدرتان فرد دیگری نیز در این  خانواده باشد و حق بیمه برایش پرداخت شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر