شکایت به دیوان عدالت اداری برای برقراری مستمری بازمانده

 سلام وقتتون بخیر خسته نباشید ! راهنمایی میخواستم بابت برقراری حقوق تامین اجتماعی نیروهای مسلح ؟ وقتی ما درخواست برقراری حقوق کردیم مادر بزرگم که مستمری بگیر بودند در قید حیات بودند که ایشان هم حدود یک ماه قبل فوت کردند . مادر من یک اجاره ی جزئی از طبقه پایین منزل پدریم میگیرند که کمتر از یک میلیون در ماه هست و حدود پنجاه تومان هم بانک دارند که ماهی چند صد هزار تومان سود بهش تعلق میگیرد ؟! درآمد دیگه ای ندارند. کارشناس تامین اجتماعی نیروهای مسلح درست منو راهنمایی نکردند احتمالا به خاطر اینکه مکالمات ضبط میشه ! من نمیدانم مرجع اعتراض به این حکمی که دادند چیست ؟ و کجاست ؟ 

با سلام تنها راهی که شما دارید شکایت به دیوان عدالت اداری است . اما قبل از آن باید مشخص شود که علت رد درخواست تان چه بوده است تا بتوان دادخواست مناسبی در این زمینه نوشت . بعضی افراد که طلاق صوری می‌گیرند این حقوق برایشان برقرار نمی‌شود و کاملاً درست است اما ظاهرا مادر شما طلاق صوری نگرفته است و پدر شما فوت کرده است.  من متوجه نمی شوم دلیل رد درخواست چه بوده است . اگر بتوانید پیگیری کنید که دلیل درخواست بوده است می‌توان در دیوان عدالت اداری با ارائه یک دادخواست مناسب به نتیجه رسید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر