شکایت به دیوان عدالت اداری برای برقراری مستمری بازمانده

 سلام وقتتون بخیر خسته نباشید ! راهنمایی میخواستم بابت برقراری حقوق تامین اجتماعی نیروهای مسلح ؟ وقتی ما درخواست برقراری حقوق کردیم مادر بزرگم که مستمری بگیر بودند در قید حیات بودند که ایشان هم حدود یک ماه قبل فوت کردند . مادر من یک اجاره ی جزئی از طبقه پایین منزل پدریم میگیرند که کمتر از یک میلیون در ماه هست و حدود پنجاه تومان هم بانک دارند که ماهی چند صد هزار تومان سود بهش تعلق میگیرد ؟! درآمد دیگه ای ندارند. کارشناس تامین اجتماعی نیروهای مسلح درست منو راهنمایی نکردند احتمالا به خاطر اینکه مکالمات ضبط میشه ! من نمیدانم مرجع اعتراض به این حکمی که دادند چیست ؟ و کجاست ؟ 

با سلام تنها راهی که شما دارید شکایت به دیوان عدالت اداری است . اما قبل از آن باید مشخص شود که علت رد درخواست تان چه بوده است تا بتوان دادخواست مناسبی در این زمینه نوشت . بعضی افراد که طلاق صوری می‌گیرند این حقوق برایشان برقرار نمی‌شود و کاملاً درست است اما ظاهرا مادر شما طلاق صوری نگرفته است و پدر شما فوت کرده است.  من متوجه نمی شوم دلیل رد درخواست چه بوده است . اگر بتوانید پیگیری کنید که دلیل درخواست بوده است می‌توان در دیوان عدالت اداری با ارائه یک دادخواست مناسب به نتیجه رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر