آیا شرایط دریافت مرخصی زایمان را دارم ؟

 سلام خسته نباشید ! من ۱۵ سال سابقه بیمه دارم اما سه سال ترک کار کردم به خاطر زایمان . اول هم استعفا دادم اما الان بعد سه سال شروع به کار کردم اما حامله ام . می خواهم بدانم که مرخصی زایمان با حقوق به من تعلق می گیره .تا زایمانم حداقل ۱۰ ماه میشه بیمه ام ؟ 

با سلام ! از نظر قانونی شما باید ۴ ماه سابقه بیمه منتهی به زایمان داشته باشید تا حقوق زایمان به شما تعلق بگیرد اما در بعضی مواقع تامین اجتماعی ممکن است ایراد بگیرد و اینکه ادعا کند شما به خاطر مرخصی زایمان صرفاً بیمه‌پرداز بوده اید و در محل کار حضور نداشته اید یا اینکه حق بیمه به صورت صوری برای شما پرداخت شده است . ممکن است این ایراد توسط تامین اجتماعی گرفته شود ولی قانوناً به شما تعلق می گیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر