دیه خردشدگی استخوان های زند اعلی و زند اسفل در سال 1401

 سلام من با ماشین تصادف کردم . مال خودمه البته فقط بیمه بنام خودمه . بالای دستم شکسته ! اول اینکه برای استفاده از بیمه مشکلی نیست ؟  دوم اینکه برای دستم نوشته خردشدگی استخوان زند اعلی و زند اسفل که دو ماه طول درمان داره تقریبا تمومه ! و14 مورد حارصه  و سیاه شدگی و تورم پای راست  و کبودی پای چپ ! اگه میشه حدودا دیه من چقدر می شود ؟

برای استفاده از بیمه ، اگر کروکی پلیس باشد که شما حادثه دیده اید و مقصر حادثه راننده مقصر حادثه بوده اید مشکل خاصی ندارد و می‌توانید از بیمه استفاده کنید. خردشدگی استخوان زند اعلی و زند اسفل هر کدام ۱۳.۳ درصد دیه دارد که معادل ۸۰ میلیون تومان دیه برای هر کدام می شود . بابت حارصه اگر در قسمت‌هایی غیر از سر و گردن باشد هر کدام نیم درصد دیه دارد معادل سه میلیون تومان و در مورد سیاه شدگی در صورتی که در سر و گردن نباشد هر کدام سه دهم درصد دیه دارد معادل یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در مورد کبودی ۱۵ ۱۰۹ درصد دیه  دارد معادل ۹۰۰ هزار تومان .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر