دیه خردشدگی استخوان های زند اعلی و زند اسفل در سال 1401

 سلام من با ماشین تصادف کردم . مال خودمه البته فقط بیمه بنام خودمه . بالای دستم شکسته ! اول اینکه برای استفاده از بیمه مشکلی نیست ؟  دوم اینکه برای دستم نوشته خردشدگی استخوان زند اعلی و زند اسفل که دو ماه طول درمان داره تقریبا تمومه ! و14 مورد حارصه  و سیاه شدگی و تورم پای راست  و کبودی پای چپ ! اگه میشه حدودا دیه من چقدر می شود ؟

برای استفاده از بیمه ، اگر کروکی پلیس باشد که شما حادثه دیده اید و مقصر حادثه راننده مقصر حادثه بوده اید مشکل خاصی ندارد و می‌توانید از بیمه استفاده کنید. خردشدگی استخوان زند اعلی و زند اسفل هر کدام ۱۳.۳ درصد دیه دارد که معادل ۸۰ میلیون تومان دیه برای هر کدام می شود . بابت حارصه اگر در قسمت‌هایی غیر از سر و گردن باشد هر کدام نیم درصد دیه دارد معادل سه میلیون تومان و در مورد سیاه شدگی در صورتی که در سر و گردن نباشد هر کدام سه دهم درصد دیه دارد معادل یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در مورد کبودی ۱۵ ۱۰۹ درصد دیه  دارد معادل ۹۰۰ هزار تومان .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر