درخواست ازکارافتادگی به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی در سال 1401

 سلام  ! برای از کار افتادگی میخواستم مشاوره بگیرم ؟! اگر لطف کنید راهنمایی کنید چه کار کنم ؟ بنده ۵۰ سالمه و راننده کامیون هستم . حدود ۱۵الی ۱۶سال سابقه بیمه دارم . بیماری که دارم  اسم پزشکیش قدی منیگوسل است که در رابطه با ستون فقرات هست . سربازیم هم به همین خاطر معاف شدم . الان که سنم بالا رفته مشکل دارم . برای از کار افتادگی هم هیچ اقدامی نکردم . اگر لطف کنید وقت بزارین وراهنمایی کنید که از کجا باید شروع کنم ممنون میشم ؟

با سلام ! ابتدا باید در سایت تامین اجتماعی ثبت نام کنید و بعد از ثبت نام فرمی به شما می دهد که باید توسط پزشک تان پر شود . فرم پر شده را دوباره باید در سایت تامین اجتماعی آپلود کنید . بهتر است این کار را از طریق کارگزاری تامین اجتماعی انجام دهید یا از طریق کافی نت هایی که این کار را انجام می‌دهند . وقتی که این کار را انجام دادید مدارکتان با تایید شعبه تامین اجتماعی به اداره کمیسیونهای پزشکی تامین اجتماعی ارجاع داده می‌شود . برای شرکت در جلسه کمیسیون پزشکی از شما دعوت میشود . در جلسه کمیسیون پزشکی با توجه به مدارک بررسی شده و پرونده های بستری شما و همچنین معاینه حضوری در مورد شما درصد تعیین می‌شود . اگر درصد ازکارافتادگی شما بالای ۶۶ درصد باشد می‌توانید از مستمری ازکارافتادگی استفاده نمایید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر