درخواست ازکارافتادگی به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی در سال 1401

 سلام  ! برای از کار افتادگی میخواستم مشاوره بگیرم ؟! اگر لطف کنید راهنمایی کنید چه کار کنم ؟ بنده ۵۰ سالمه و راننده کامیون هستم . حدود ۱۵الی ۱۶سال سابقه بیمه دارم . بیماری که دارم  اسم پزشکیش قدی منیگوسل است که در رابطه با ستون فقرات هست . سربازیم هم به همین خاطر معاف شدم . الان که سنم بالا رفته مشکل دارم . برای از کار افتادگی هم هیچ اقدامی نکردم . اگر لطف کنید وقت بزارین وراهنمایی کنید که از کجا باید شروع کنم ممنون میشم ؟

با سلام ! ابتدا باید در سایت تامین اجتماعی ثبت نام کنید و بعد از ثبت نام فرمی به شما می دهد که باید توسط پزشک تان پر شود . فرم پر شده را دوباره باید در سایت تامین اجتماعی آپلود کنید . بهتر است این کار را از طریق کارگزاری تامین اجتماعی انجام دهید یا از طریق کافی نت هایی که این کار را انجام می‌دهند . وقتی که این کار را انجام دادید مدارکتان با تایید شعبه تامین اجتماعی به اداره کمیسیونهای پزشکی تامین اجتماعی ارجاع داده می‌شود . برای شرکت در جلسه کمیسیون پزشکی از شما دعوت میشود . در جلسه کمیسیون پزشکی با توجه به مدارک بررسی شده و پرونده های بستری شما و همچنین معاینه حضوری در مورد شما درصد تعیین می‌شود . اگر درصد ازکارافتادگی شما بالای ۶۶ درصد باشد می‌توانید از مستمری ازکارافتادگی استفاده نمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر