درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری اعصاب و روان

 با سلام وقت بخیر خدمت شما ! ممنونم اگر راهنمایی کنید ؟ در سال 92  خودم را بیمه تامین اجتماعی نمودم و اکنون مدت 9 ساله که پرداخت کردم . ضمن اینکه در سال 91 به علت مشکلات اعصاب و روان بستری شدم و زمستان 95 و عید 1401 در مجموع  3 بار بستری شدم و گواهی پزشک درمانگر و گواهی بیمارستان هرسه بار را گرفتم که دکتر بیماری اعصابم را صعب العلاج  ازکارافتادگی کامل اعلام کرده است . با توجه به این گواهی و اینکه تاریخ اولین بستری من چند ماه قبل از عقد قرارداد بوده است آیا باز هم می توانم خودم را بازنشسته کنم؟ و عرض کنم که واقعا توان کار را دیگر ندارم و بیمه بیمه قالیبافان است .ممنون میشم که راهنمای کنید با تشکر ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم شما میتوانید درخواست از کار افتادگی به کمیسیون پزشکی سازمان تامین اجتماعی بدهید . تشخیص اینکه تشدید بیماری منجر به ازکارافتادگی در چه تاریخی بوده است بر عهده کمیسیون پزشکی بوده است . حتماً باید در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان سابقه بستری داشته باشید وگرنه از کار افتاده کلی نمی‌شوید سابقه کار کمی کم است و این دردسر ساز است ولی با این حال امکان از کارافتادگی شما با این میزان سابقه بیمه نیز وجود دارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر