درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری اعصاب و روان

 با سلام وقت بخیر خدمت شما ! ممنونم اگر راهنمایی کنید ؟ در سال 92  خودم را بیمه تامین اجتماعی نمودم و اکنون مدت 9 ساله که پرداخت کردم . ضمن اینکه در سال 91 به علت مشکلات اعصاب و روان بستری شدم و زمستان 95 و عید 1401 در مجموع  3 بار بستری شدم و گواهی پزشک درمانگر و گواهی بیمارستان هرسه بار را گرفتم که دکتر بیماری اعصابم را صعب العلاج  ازکارافتادگی کامل اعلام کرده است . با توجه به این گواهی و اینکه تاریخ اولین بستری من چند ماه قبل از عقد قرارداد بوده است آیا باز هم می توانم خودم را بازنشسته کنم؟ و عرض کنم که واقعا توان کار را دیگر ندارم و بیمه بیمه قالیبافان است .ممنون میشم که راهنمای کنید با تشکر ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم شما میتوانید درخواست از کار افتادگی به کمیسیون پزشکی سازمان تامین اجتماعی بدهید . تشخیص اینکه تشدید بیماری منجر به ازکارافتادگی در چه تاریخی بوده است بر عهده کمیسیون پزشکی بوده است . حتماً باید در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان سابقه بستری داشته باشید وگرنه از کار افتاده کلی نمی‌شوید سابقه کار کمی کم است و این دردسر ساز است ولی با این حال امکان از کارافتادگی شما با این میزان سابقه بیمه نیز وجود دارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر