دیه شکستگی ران پا به نرخ دیه سال 1401

 با سلام ! وقتتون بخیر! 8 ماه پیش در کارخانه کاشی کار میکردم. دستگاه tjv با من برخورد کرد و مرا به زیر واگن کشید که باعث شد بین دو دستگاه بمانم. بخاطر فشاری که به ران پای من وارد شد استخوان ران پا شکست و گوشتهای پا له شده و باعث عفونت شدید در قسمت آسیب دیده شد و 6 بار عمل کردم و غیر از پلاتینی که گذاشتم عفونت ها را در عمل های متعدد می کشیدند با این توضیحات لطف میکنید حدود دیه ام را بهم بگید؟

دیه شکستگی استخوان ران ۸ درصد دیه کامل میباشد معادل ۴۸ میلیون تومان . بابت له شدن گوشت ها باید پزشکی قانونی با معاینه نظر بدهد و نمی توان دقیق نظر داد . بابت عمل دیه تعلق نمی گیرد. بابت پلاتین که گذاشته اگر پلاتین در نیاید و ماندنی شود دو درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۱۲ میلیون تومان.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر