معاینات ادواری طبق قانون کار در سال 1401

 با سلام! بنده حدود 21 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم. چند سالی هست که برای معاینات ادواری اداره طب کار به شرکت مراجعه میکنند و هر سال برای بنده اخطار به دلیل ضعف بینایی صادر می نمایند تا جایی که شرکت بنده را پیش متخصص فرستاده و متخصص برگه از کار افتادگی کلی دادند. حال به کمیسیون رفتم و کمیسیون بنده را پیش پزشک معتمد خود فرستاده و ایشان می گویند باید پیوند قرنیه روی یک چشم انجام شود تا ببینند جواب میدهد یا نه؟ یعنی من شدم موش آزمایشگاهی ایشان! به پزشک اعتراض کردم و گفتم آیا تضمینی بر خوب شدن بنده هست که ایشان گفتند هیچ تضمینی نیست؟ لطفا راهنمایی کنید من موندم سر دو راهی از یه طرف شرکت پایان قرارداد من را بیرون میکند از یه طرف بیمه کارشکنی میکند و جواب نمیدهد؟ به کجا باید شکایت کنم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که کارفرما اگر معاینات ادواری را انجام دهد اگر فردا روزی شما از کار افتاده کلی شوید تامین اجتماعی یقه ایشان را می گیرد و جریمه ازکارافتادگی شما را از ایشان می گیرد. بنابراین نمی توان از کارفرمایان انتظار دیگری داشت. اما باید از طریق تامین اجتماعی پیگیری کنید که توسط از کار افتادگی تان را تعیین کنند و تامین اجتماعی حق ندارد به شما بگوید که عمل چشم خاصی انجام دهید و ایشان باید وضعیت شما را فقط بررسی کنند. همین و بس. اگر دیدید از طریق پزشک معتمد تامین اجتماعی شعبه بیمه با شما همکاری نمی کنند از طریق اداره کل تامین اجتماعی استان و یا از طریق سازمان مرکزی تامین اجتماعی در خیابان آزادی پیگیری فرمایید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر