مراحل آزاد کردن خودرو از توقیف

 سلام و خسته نباشید!  سوالی داشتم از خدمتتون ! راهنمایی کنید ممنون می شوم؟ خودروی من به دلیل تامین خواسته بابت مهریه توقیف شده است. الان می خواهیم با طلاق توافقی از خانمم جدا شویم. خانم راضی شدند که در  ازای گرفتن مقداری پول از بقیه مهریش بگذره و از دادگاه حکم طلاق توافقی را هم گرفتیم .خانم بنده اگه رضایت محضری بده من می توانم بعد طلاق ماشینم رو که پرونده اش  در اجرای احکام هست بگیرم یا نه؟ صرفا با رضایت نامه از اسناد رسمی میشه خودرو را از توقیف در بیاورم یا نه؟ از خیلی ها پرس و جو کردم جوابهای ضدونقیض می دهند؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که رضایت نامه محضری کافی است. نیازی به اسناد رسمی ندارد. موضوع خیلی ساده است. نمیدانم چطور به شما جواب های ضد و نقیض داده شده است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر