درخواست ازکارافتادگی براساس بخشنامه 19.1 تامین اجتماعی

 با سلام ! من با ۲۳سال کار که متولد اردیبهشت ۵۷هستم و معلول مادرزادی با کوتاهی پای چپ حدود ۸ سانتیمتر و۱۲سال آخر سابقه که سختی کار دارم و همچنان مشغول هستم و۷ سال ونیم از ابتدای سوابق کاری هم در رنگ آمیزی الکترواستاتیکی مشغول بودم که سختی کار آن مشخص نیست و۱۵ماه هم بیمه بیکاری دریافت کرده ام و۲۳ماه هم بیمه تاکسیرانی  دارم.با توجه شرایط جسمی آیا میتوانم بازنشست شوم. در هزینه کردن برای بازنشستگی مشکلی ندارم؟

شرایط جسمی تان ربطی به بازنشستگی ندارد. البته می توانید درخواست ازکارافتادگی دهید که بر اساس بخشنامه ۱۹.۱ سازمان تامین اجتماعی از کار افتاده شوید و معلولیت تان مادرزادی است و هنگام متناسب با سابقه تان بازنشستگی می گیرید. با توجه به اینکه ۲۶ سال سابقه دارید با شرایط سختی کار به نظر می‌رسد حداقل حقوق را نسبت آن دریافت می‌کنید.  این تنها راهی است که به نظر می رسد داشته باشید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر