درخواست ازکارافتادگی براساس بخشنامه 19.1 تامین اجتماعی

 با سلام ! من با ۲۳سال کار که متولد اردیبهشت ۵۷هستم و معلول مادرزادی با کوتاهی پای چپ حدود ۸ سانتیمتر و۱۲سال آخر سابقه که سختی کار دارم و همچنان مشغول هستم و۷ سال ونیم از ابتدای سوابق کاری هم در رنگ آمیزی الکترواستاتیکی مشغول بودم که سختی کار آن مشخص نیست و۱۵ماه هم بیمه بیکاری دریافت کرده ام و۲۳ماه هم بیمه تاکسیرانی  دارم.با توجه شرایط جسمی آیا میتوانم بازنشست شوم. در هزینه کردن برای بازنشستگی مشکلی ندارم؟

شرایط جسمی تان ربطی به بازنشستگی ندارد. البته می توانید درخواست ازکارافتادگی دهید که بر اساس بخشنامه ۱۹.۱ سازمان تامین اجتماعی از کار افتاده شوید و معلولیت تان مادرزادی است و هنگام متناسب با سابقه تان بازنشستگی می گیرید. با توجه به اینکه ۲۶ سال سابقه دارید با شرایط سختی کار به نظر می‌رسد حداقل حقوق را نسبت آن دریافت می‌کنید.  این تنها راهی است که به نظر می رسد داشته باشید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر