حقوق سرایدار طبق قانون کار

 سلام! یک مشاوره میخواستم راجع به سرایدار!  ما ده واحدیم و سرایدار میره بیرون کار میکنه و عصر ها  میاد زباله جمع میکنه و هفتگی نظافت و در زیرزمین هم سکونت داره. حق و حقوق این فرد چگونه است؟   ما به ایشان سرایدار نمی گوییم چون کاملا در اختیار ما نیست. بفرمایید چقدر میشه هزینه مشاوره پرداخت کنم؟

باید حقوق ایشان طبق قانون کار رعایت شود. طبق قانون کار هرکس ۴۴ ساعت در هفته باید برای کارفرما کار کند. ساعت کار ایشان را بر اساس ۴۴ ساعت حساب کنید که متناسب با آن و حداقل حقوق طبق قانون کار حقوق شان را پرداخت کنید .اینکه ایشان عصر را می روند زباله جمع می‌کنند و هفتگی نظافت می‌کنند هم ارتباطی به این موضوع ندارد. معمولا با شکایت به اداره کار رای به نفع سرایدار صادر می شود.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر