ماده 97 قانون تامین اجتماعی

 با سلام ! اگر در کارگاهی بیمه، کارفرمای خانم باشد وهمسرش در آن کارگاه کار کند و بیمه آن کارگاه رد شود تامین اجتماعی می‌تواند از ماده ۹۷ استفاده کند و کارفرما را جریمه کند؟

اگر همسر ایشان در آن کارگاه کار کند که ایرادی ندارد  اگر در آن کارگاه کار نکند و فقط حق بیمه برای ایشان از طرف همسرشان پرداخت شود طبیعتا تامین اجتماعی از ماده ۹۷ یاد دیگر ماده ها می تواند استفاده کند و کارفرما را جریمه می‌کند. البته معمولاً در چنین مواقعی کارفرما جریمه نمی شود و فقط حق بیمه مربوطه مستند نمی‌شود و سابقه بیمه نامبرده حذف میشود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر