اعتراض به کارشناسی مقصر حادثه در دادگاه

 با سلام ! خسته نباشید! بنده پدرم استاد  کار ساختمانی هستند. کارگرشون  سر کار از روی چوب بست افتاده و تاندون پایشان پاره شده و عمل کرده است . بیمه ساختمان تمام شده بوده و با وجود اصرار های پی در پی پدرم به منظور بیمه کردن ساختمان و پرداخت هزینه آنها اصلا توجهی نکردند. کارگر از صاحب ساختمان شکایت کرده اما دادگاه اصلا صاحب ساختمان را مقصر ندانسته و ۵۰ درصد پیمانکار و ۵۰ درصد کارگر را مقصر دانسته است.خواستم بدانم تکلیف خود صاحب ساختمان که حتی ساختمان خود را بیمه نکرده چیست و اینکه چرا اصلا مقصر دانسته نشده است؟

بیمه نداشتن یعنی بیمه مسئولیت نداشتن جرم نیست و ایشان در صورتی که مقصر شناخته شود در صورتی که بیمه مسئولیت نداشته باشد خودش باید دیه را پرداخت کند. اگر اعتراض دارید که صاحب ساختمان نیز مقصر شناخته شود حتما به رای مربوطه اعتراض کنید.  شما باید اعتراض به پیمانکار کنید. شاید درصد ها در کمیته سه نفره کارشناسی تغییر کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر