اعتراض به کارشناسی مقصر حادثه در دادگاه

 با سلام ! خسته نباشید! بنده پدرم استاد  کار ساختمانی هستند. کارگرشون  سر کار از روی چوب بست افتاده و تاندون پایشان پاره شده و عمل کرده است . بیمه ساختمان تمام شده بوده و با وجود اصرار های پی در پی پدرم به منظور بیمه کردن ساختمان و پرداخت هزینه آنها اصلا توجهی نکردند. کارگر از صاحب ساختمان شکایت کرده اما دادگاه اصلا صاحب ساختمان را مقصر ندانسته و ۵۰ درصد پیمانکار و ۵۰ درصد کارگر را مقصر دانسته است.خواستم بدانم تکلیف خود صاحب ساختمان که حتی ساختمان خود را بیمه نکرده چیست و اینکه چرا اصلا مقصر دانسته نشده است؟

بیمه نداشتن یعنی بیمه مسئولیت نداشتن جرم نیست و ایشان در صورتی که مقصر شناخته شود در صورتی که بیمه مسئولیت نداشته باشد خودش باید دیه را پرداخت کند. اگر اعتراض دارید که صاحب ساختمان نیز مقصر شناخته شود حتما به رای مربوطه اعتراض کنید.  شما باید اعتراض به پیمانکار کنید. شاید درصد ها در کمیته سه نفره کارشناسی تغییر کند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر