شکایت برای دریافت دیه از پزشک جراحی بینی

 سلام خسته نباشید! ببخشید من پارسال بینی ام و چشمم را عمل کردم پیش یک دکتری ! بعد دکتر چشمم  حین عمل چیزی انگار بهش خورده چشمم زخم قرنیه شد و این زخم دکترا می گویند هیچوقت خوب نمیشه؟! من تار میبینه یک چشمم و بینی ام که عمل کرده و کج درست کرده است. الان بینی ام هم کج هم تکون میخوره چون غضروف گذاشته غضروفی که گذاشته جوش نخورده و تکان میخوره ؟! سوال من اینه شکایت کنم نهایت چقدر دیه میبرند؟

بابت دیه تا ۱۰ درصد ممکن است دیه تعلق بگیرد معادل ۶۰ میلیون تومان. بابت بینی شاید بین دو تا نهایت از سه درصد دیه کامل. البته معمولا در کمیسیون پزشکی نظام پزشکی که برای تعیین میزان دیه اشتباهات پزشکان جلسه برگزار می‌کنند معمولاً منافع صنفی بر منافع عمومی ارجحیت دارد و میزان دیه را کمتر از میزان دیه واقعی تعیین می نماید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر