شکایت برای دریافت دیه از پزشک جراحی بینی

 سلام خسته نباشید! ببخشید من پارسال بینی ام و چشمم را عمل کردم پیش یک دکتری ! بعد دکتر چشمم  حین عمل چیزی انگار بهش خورده چشمم زخم قرنیه شد و این زخم دکترا می گویند هیچوقت خوب نمیشه؟! من تار میبینه یک چشمم و بینی ام که عمل کرده و کج درست کرده است. الان بینی ام هم کج هم تکون میخوره چون غضروف گذاشته غضروفی که گذاشته جوش نخورده و تکان میخوره ؟! سوال من اینه شکایت کنم نهایت چقدر دیه میبرند؟

بابت دیه تا ۱۰ درصد ممکن است دیه تعلق بگیرد معادل ۶۰ میلیون تومان. بابت بینی شاید بین دو تا نهایت از سه درصد دیه کامل. البته معمولا در کمیسیون پزشکی نظام پزشکی که برای تعیین میزان دیه اشتباهات پزشکان جلسه برگزار می‌کنند معمولاً منافع صنفی بر منافع عمومی ارجحیت دارد و میزان دیه را کمتر از میزان دیه واقعی تعیین می نماید .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر