دیه خردشدگی آرنج چقدر می شود ؟

 با سلام ! وقت بخیر! خسته نباشید.سوالی داشتم ممنون میشم پاسخگو باشید.همسرم ۱۷سال سابقه کار مشاغل سخت دارند. حقوقشون هم ۱۷میلیون هست.  برج ۹ پارسال حادثه ای حین کار پیش اومد براشون که دستشون دچار خردشدگی شد از ناحیه آرنج. مقصر ۱۰۰درصد هم شرکت هستش.اولا میخواستم بدونم دیه دست خرد شده با محدودیت حرکتی چقدر است دوما آیا اگر درخواست از کار افتادگی بده شرایط بازنشستگی و حقوقش چطور میشه؟ ممنون از وقتی که  گذاشتید ؟ 

خرد شدگی دست ۱۳.۳۳ درصد دیه کامل است که معادل ۸۰ میلیون تومان به نرخ سال ۱۴۰۱ میشود. بابت محدودیت حرکتی   معمولاً ۳ تا ۵ درصد دیه در نظر گرفته میشود. بابت این مشکل از کار افتادگی تعلق نمی گیرد یعنی حتی بسیار ۳ درصد می رسد که از کار افتادگی جزئی بدهند و فقط ممکن است از غرامت نقص عضو توسط تامین اجتماعی داده شود .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر