دیه خردشدگی آرنج چقدر می شود ؟

 با سلام ! وقت بخیر! خسته نباشید.سوالی داشتم ممنون میشم پاسخگو باشید.همسرم ۱۷سال سابقه کار مشاغل سخت دارند. حقوقشون هم ۱۷میلیون هست.  برج ۹ پارسال حادثه ای حین کار پیش اومد براشون که دستشون دچار خردشدگی شد از ناحیه آرنج. مقصر ۱۰۰درصد هم شرکت هستش.اولا میخواستم بدونم دیه دست خرد شده با محدودیت حرکتی چقدر است دوما آیا اگر درخواست از کار افتادگی بده شرایط بازنشستگی و حقوقش چطور میشه؟ ممنون از وقتی که  گذاشتید ؟ 

خرد شدگی دست ۱۳.۳۳ درصد دیه کامل است که معادل ۸۰ میلیون تومان به نرخ سال ۱۴۰۱ میشود. بابت محدودیت حرکتی   معمولاً ۳ تا ۵ درصد دیه در نظر گرفته میشود. بابت این مشکل از کار افتادگی تعلق نمی گیرد یعنی حتی بسیار ۳ درصد می رسد که از کار افتادگی جزئی بدهند و فقط ممکن است از غرامت نقص عضو توسط تامین اجتماعی داده شود .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر