مقصر تصادف کیست؟

 سلام وقت بخیر! من در یک خیابان فرعی با موتورسیکلت در حال حرکت بودم و با سرعت مجاز رانندگی از سمت راست رانندگی می کردم. در چند قدمی چهارراه به دلیل چاله ای که شهرداری کنده بود و بدون هیچ تابلویی و فقط چند عدد سنگ دوران چاله چیده بود به زمین خوردم و کامل بیهوش شدم. در صورتی که خودرویی در چند قدمی چهارراه از من سبقت گرفت. نمی توانستم موتور را به چپ برانم و بعد از پیگیری هایی که از طرف دادگاه شد نظر کارشناس تصادفات سرعت بالای موتور و100درصد مقصر من را ثبت کرده است. جالب است خود کارشناس می گویند اعتراض بنویس تا کارشناس دیگری پرونده را پیگیری کند. نظر شما در مورد تصادف لطف میکنید ؟

مشخص نیست شما تصادف کرده و زمین خرده اید یا اینکه به خودرویی که از سمت چپ شما سبقت گرفته تصادف کرده اید و این که به علت اینکه نمی توانستید سبقت بگیرید و شهرداری قطعا درصدی مقصر است. به نظر من به اعتراض کنید تا در شورای حل اختلاف توسط کارشناسان تصادفات بررسی شود احتمالاً کارشناسان سه نفره.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر