مقصر تصادف کیست؟

 سلام وقت بخیر! من در یک خیابان فرعی با موتورسیکلت در حال حرکت بودم و با سرعت مجاز رانندگی از سمت راست رانندگی می کردم. در چند قدمی چهارراه به دلیل چاله ای که شهرداری کنده بود و بدون هیچ تابلویی و فقط چند عدد سنگ دوران چاله چیده بود به زمین خوردم و کامل بیهوش شدم. در صورتی که خودرویی در چند قدمی چهارراه از من سبقت گرفت. نمی توانستم موتور را به چپ برانم و بعد از پیگیری هایی که از طرف دادگاه شد نظر کارشناس تصادفات سرعت بالای موتور و100درصد مقصر من را ثبت کرده است. جالب است خود کارشناس می گویند اعتراض بنویس تا کارشناس دیگری پرونده را پیگیری کند. نظر شما در مورد تصادف لطف میکنید ؟

مشخص نیست شما تصادف کرده و زمین خرده اید یا اینکه به خودرویی که از سمت چپ شما سبقت گرفته تصادف کرده اید و این که به علت اینکه نمی توانستید سبقت بگیرید و شهرداری قطعا درصدی مقصر است. به نظر من به اعتراض کنید تا در شورای حل اختلاف توسط کارشناسان تصادفات بررسی شود احتمالاً کارشناسان سه نفره.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر