شرایط ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تهران

 سلام وقت بخیر! من خرداد پارسال تقاضای از کار افتادگی کردم طی سه دفعه دعوت به کمسیون کردن ولی رای نگرفتند. چند درصد بهم دادند ولی گفتن زیر ۶۶ درصده رد شدید از کمیسیون .بقران من تک و تنها تو تهران زندگی میکنم دوبار کمرمو عمل کردم که پلاتین و پیچ و مهره شده و مفصل پای چپم و تعویض کردم. بخدا مچ پامو عمل کردم.  از طرفی آنژیو کردم و بالن و فنر زدم.  کیسه صفری هم ندارم و فشارم مدام بالا و دیابتی هستم و کلسترول بالا و خدا شاهده توانایی کار را ندارم  و بچه بیمار که دوقطبی و افسردگی شدید داره روی دستمه . گفتن یک ماه وقت دارید اعتراض کنید. میفرستن سه راه آذری تهران .چکار کنم که بتونم از کارافتادگی بگیرم؟

بابت بیماری های داخلی، جراحی اعصاب، ارتوپدی و قلب درخواست از کار افتاده کنید تا انشالله با جمع شدن هر چهار درصد بتوانید از کار افتاده شوید. البته سابقه بیمه تان مهم است و اگر سابقه‌ای کم داشته باشید معمولا به سختی کسی را از کار افتاده می کنند.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر