شرایط ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تهران

 سلام وقت بخیر! من خرداد پارسال تقاضای از کار افتادگی کردم طی سه دفعه دعوت به کمسیون کردن ولی رای نگرفتند. چند درصد بهم دادند ولی گفتن زیر ۶۶ درصده رد شدید از کمیسیون .بقران من تک و تنها تو تهران زندگی میکنم دوبار کمرمو عمل کردم که پلاتین و پیچ و مهره شده و مفصل پای چپم و تعویض کردم. بخدا مچ پامو عمل کردم.  از طرفی آنژیو کردم و بالن و فنر زدم.  کیسه صفری هم ندارم و فشارم مدام بالا و دیابتی هستم و کلسترول بالا و خدا شاهده توانایی کار را ندارم  و بچه بیمار که دوقطبی و افسردگی شدید داره روی دستمه . گفتن یک ماه وقت دارید اعتراض کنید. میفرستن سه راه آذری تهران .چکار کنم که بتونم از کارافتادگی بگیرم؟

بابت بیماری های داخلی، جراحی اعصاب، ارتوپدی و قلب درخواست از کار افتاده کنید تا انشالله با جمع شدن هر چهار درصد بتوانید از کار افتاده شوید. البته سابقه بیمه تان مهم است و اگر سابقه‌ای کم داشته باشید معمولا به سختی کسی را از کار افتاده می کنند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر