شکایت از کارفرما بابت دیه واریس پا

 با سلام ! بنده مدت ۱۹ماه در قصابی تمام وقت حتی ایام تعطیل روزانه ۱۴ ساعت یکسره متصدی فروش بودم که در حین کار انگشت اشاره توسط اره پاره شد و تاندون قطع شد والان  هم انگشتم خم مانده و ناقص شد و از طرفی چون یکسره سرپا بودم هر دو تا پایم واریس گرفتند و سیاه شدند به طوری که خونمردگی زیر پوست پایم باعث عفونت و سوراخ شدن پایم شده واز طرفی کار فرما بالاجبار از من در دفتر خانه امضا گرفته که کل حق وحقوقت را دریافت کردی در صورتی که به جزء حقوق ماهیانه پول دیگری در حسابم نریختند والان هم سه روزه که من را از کار تعدیل کردند. میخواستم بدونم  آیا میتوانم بابت غرامت درمان انگشت دست و عفونت پا ناشی از واریس و نگرفتن مزایا  از کارفرما شکایت کنم سپاسگزارم ؟

بابت دریافت نکردن مزایا باید از کارفرما به اداره کار شکایت کنید . بابت آسیب هایی که دیده اید باید از طریق درگاه الکترونیکی قضایی و شورای حل اختلاف بابت دیه و هزینه‌های درمان شکایت کنید . این دو با هم فرق دارد و هر کدام از روش جداگانه می توان به نتیجه رسید این که رضایت دادن اهمیتی ندارد و مجددا میتواند شکایت کند و مشکلی ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر