عدم پرداخت بیمه بیکاری به علت عضو هیئت مدیره شدن

 سلام! وقتتون بخير؟! بنده تقريبا نه ماهه بيمه بيكاري دريافت كردم ولي ازين ماه بيمه بيكاريه من قطع شده است . به سازمان كه مراجعه كردم علتشو جويا شدم گفتند شما شدي عضو هيئت مديره ي شركت و من اونجا يادم اومد كه بنده پنج شش ماه پيش با دو تا از هم رشته اي هاي دانشگاهم اقدام به ثبت يک شركت در زمينه حسابداري كرديم ولي هيچ فعاليت يا هيچ درآمدي از اين شركت ما كسب نكرديم . يعني في الواقع فقط روي كاغذ من هيئت مديره اون شركتم.حالا ميخواستم بدونم كه اعتراض بزنم يا اصلا اسممو از اساسنامه اون شركت بيرون بيارم ميتونم بيمه بيكاريمو دوباره به جريان بندازم.ممنون ميشم اگر پاسخ بديد؟ 

تنها راهی که دارید این است که اسمتان را اساسنامه شرکت دربیارید و این موضوع در روزنامه رسمی هم ثبت شود . با این حال باز هم ممکن است به شما دیگر بیمه بیکاری پرداخت نکنند و در آن صورت باید از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر