عدم پرداخت بیمه بیکاری به علت عضو هیئت مدیره شدن

 سلام! وقتتون بخير؟! بنده تقريبا نه ماهه بيمه بيكاري دريافت كردم ولي ازين ماه بيمه بيكاريه من قطع شده است . به سازمان كه مراجعه كردم علتشو جويا شدم گفتند شما شدي عضو هيئت مديره ي شركت و من اونجا يادم اومد كه بنده پنج شش ماه پيش با دو تا از هم رشته اي هاي دانشگاهم اقدام به ثبت يک شركت در زمينه حسابداري كرديم ولي هيچ فعاليت يا هيچ درآمدي از اين شركت ما كسب نكرديم . يعني في الواقع فقط روي كاغذ من هيئت مديره اون شركتم.حالا ميخواستم بدونم كه اعتراض بزنم يا اصلا اسممو از اساسنامه اون شركت بيرون بيارم ميتونم بيمه بيكاريمو دوباره به جريان بندازم.ممنون ميشم اگر پاسخ بديد؟ 

تنها راهی که دارید این است که اسمتان را اساسنامه شرکت دربیارید و این موضوع در روزنامه رسمی هم ثبت شود . با این حال باز هم ممکن است به شما دیگر بیمه بیکاری پرداخت نکنند و در آن صورت باید از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر