آیا جانبازی باعث می شود زودتر بازنشسته شوید ؟

 سلام وقت بخیر !    اینجانب جانباز۱۰ درصد هستم . میخواستم بپرسم آیا من با این درصد جانبازی می توانم با ۲۰سال بیمه پردازی و۵۹ سال سن بازنشست  شوم .  ممنون از لطف شما ارادتمند درخشان ! با سلام مجدد  ایا من جانباز بابت ۷درصد حق بیمه که قانون معاف کرده ایا ما که این مبلغ را نا دانسته به بیمه پرداخت کردیم میتوانیم از بیمه بازپس بگیریم . ممنون از لطف شما که زحمت میکشید راهنمایی میکنید ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بستگی به جایی دارد که در آنجا کار می کنید. اگر در نهاد عمومی غیردولتی دولتی کار می کنید که حق بیمه تامین اجتماعی است بله می‌توانید بازنشسته شوید ولی اگر در نهاد خصوصی هستید نه متاسفانه هیچ مزایایی برای شما ندارد. بابت ۷ درصد حق بیمه که به صورت نادانسته به حساب تامین اجتماعی وارد شده است می توانید درخواست کنید و آنها شما را بستانکار می کنند ولی نقدی به شما نمی دهند و باید موردی پیش بیاید که بدهی به تامین اجتماعی داشته باشید و از آن طریق پرداخت شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر