آیا جانبازی باعث می شود زودتر بازنشسته شوید ؟

 سلام وقت بخیر !    اینجانب جانباز۱۰ درصد هستم . میخواستم بپرسم آیا من با این درصد جانبازی می توانم با ۲۰سال بیمه پردازی و۵۹ سال سن بازنشست  شوم .  ممنون از لطف شما ارادتمند درخشان ! با سلام مجدد  ایا من جانباز بابت ۷درصد حق بیمه که قانون معاف کرده ایا ما که این مبلغ را نا دانسته به بیمه پرداخت کردیم میتوانیم از بیمه بازپس بگیریم . ممنون از لطف شما که زحمت میکشید راهنمایی میکنید ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بستگی به جایی دارد که در آنجا کار می کنید. اگر در نهاد عمومی غیردولتی دولتی کار می کنید که حق بیمه تامین اجتماعی است بله می‌توانید بازنشسته شوید ولی اگر در نهاد خصوصی هستید نه متاسفانه هیچ مزایایی برای شما ندارد. بابت ۷ درصد حق بیمه که به صورت نادانسته به حساب تامین اجتماعی وارد شده است می توانید درخواست کنید و آنها شما را بستانکار می کنند ولی نقدی به شما نمی دهند و باید موردی پیش بیاید که بدهی به تامین اجتماعی داشته باشید و از آن طریق پرداخت شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر