شکایت به دیوان عدالت اداری بر علیه رای اداره کار

 سلام وقت بخیر! ببخشید بنده یک مغازه کفش فروشی داشتم که همیشه همسرم در مغازه به عنوان فروشنده کار میکردند و اسم یک نفر اشتباهی به عنوان فروشنده به اداره کار رد شده که الان اداره کار بنده رو بابت رد نکردن حق بیمه ایشون جریمه کردند. بنده مدارک و شاهد هم دارم که ایشون اصلا فروشنده من نبودند ؟الان امکان اعتراض به این موضوع و همچنین شکایت در دیوان عدالت اداری هست ؟ایا امکانش هست از این شخص که اشتباهی اسمشون به اداره کار رد شده و من جریمه شدم در دادگاه حقوقی شکایت کرد ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اصلاً مشخص نیست چگونه اسم ایشان به عنوان فروشنده به اداره کار رد  شده است.  اولا مگه عناوین افراد به اداره کار رد می‌شود و تا آنجایی که میدانم فقط اسامی افراد برای حق بیمه تامین اجتماعی رد میشود. شما می‌توانید از رای اداره کار به دیوان عدالت اداری شکایت کنید و البته از ایشان هم می توانید به دادگاه عمومی شکایت کنید ولی معمولاً دادگاه این موضوع را رد می کند و پرونده را به اداره کار ارجاع می دهد. البته توجه به این نکته ضروری است که اداره کار بدون داشتن مدرک مکتوب نمی تواند برای پرداخت حق بیمه دهد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر