شکایت به دیوان عدالت اداری بر علیه رای اداره کار

 سلام وقت بخیر! ببخشید بنده یک مغازه کفش فروشی داشتم که همیشه همسرم در مغازه به عنوان فروشنده کار میکردند و اسم یک نفر اشتباهی به عنوان فروشنده به اداره کار رد شده که الان اداره کار بنده رو بابت رد نکردن حق بیمه ایشون جریمه کردند. بنده مدارک و شاهد هم دارم که ایشون اصلا فروشنده من نبودند ؟الان امکان اعتراض به این موضوع و همچنین شکایت در دیوان عدالت اداری هست ؟ایا امکانش هست از این شخص که اشتباهی اسمشون به اداره کار رد شده و من جریمه شدم در دادگاه حقوقی شکایت کرد ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اصلاً مشخص نیست چگونه اسم ایشان به عنوان فروشنده به اداره کار رد  شده است.  اولا مگه عناوین افراد به اداره کار رد می‌شود و تا آنجایی که میدانم فقط اسامی افراد برای حق بیمه تامین اجتماعی رد میشود. شما می‌توانید از رای اداره کار به دیوان عدالت اداری شکایت کنید و البته از ایشان هم می توانید به دادگاه عمومی شکایت کنید ولی معمولاً دادگاه این موضوع را رد می کند و پرونده را به اداره کار ارجاع می دهد. البته توجه به این نکته ضروری است که اداره کار بدون داشتن مدرک مکتوب نمی تواند برای پرداخت حق بیمه دهد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر