آیا بابت استراحت پزشکی تامین اجتماعی هزینه پرداخت می کند؟

 سلام! وقت بخیر ! من ماشین بهم زده قوزک پام و روی پام زخم و کبود و باد کرده است. دکتر ارتوپد  رفتم عکس گرفتم گفت که 2 ماه استراحت پزشکی نوشتم . به نظرتان بابت این استراحت پزشکی چیزی از نظر مالی به من میدهند؟ چون من شغلم آزاده و با روند بیکارم چون روی پام نمیشه وایساد؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر شما بیمه شده تامین اجتماعی باشید باید استراحت پزشکی تان را به شعبه تامین اجتماعی ببرید .البته الان فرایند به صورت الکترونیکی شده است و باید استراحت پزشکی تان را از طریق سامانه تامین اجتماعی به شعبه تامین اجتماعی اجازه بدهید تا پرونده استراحت پزشکی تان توسط پزشک معتمد مورد بررسی قرار گیرد و بعد از تایید پزشک معتمد پرداخت حق بیمه بر عهده سازمان خواهد بود و حق بیمه شما پرداخت خواهد شد و کمک هزینه بیماری بابت این دو ماه نیز به شما پرداخت خواهد گردید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر