آیا بابت استراحت پزشکی تامین اجتماعی هزینه پرداخت می کند؟

 سلام! وقت بخیر ! من ماشین بهم زده قوزک پام و روی پام زخم و کبود و باد کرده است. دکتر ارتوپد  رفتم عکس گرفتم گفت که 2 ماه استراحت پزشکی نوشتم . به نظرتان بابت این استراحت پزشکی چیزی از نظر مالی به من میدهند؟ چون من شغلم آزاده و با روند بیکارم چون روی پام نمیشه وایساد؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر شما بیمه شده تامین اجتماعی باشید باید استراحت پزشکی تان را به شعبه تامین اجتماعی ببرید .البته الان فرایند به صورت الکترونیکی شده است و باید استراحت پزشکی تان را از طریق سامانه تامین اجتماعی به شعبه تامین اجتماعی اجازه بدهید تا پرونده استراحت پزشکی تان توسط پزشک معتمد مورد بررسی قرار گیرد و بعد از تایید پزشک معتمد پرداخت حق بیمه بر عهده سازمان خواهد بود و حق بیمه شما پرداخت خواهد شد و کمک هزینه بیماری بابت این دو ماه نیز به شما پرداخت خواهد گردید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر