آیا به کارگران ساختمانی مشاغل سخت و زیان آور تعلق می گیرد؟

 من بیمه کارگران ساختمانی به عنوان جوشکار گاز هستم.  حدودا ۱۳ ساله که کارگرها رو بیمه کردند. منم بیمه رد کردم چون مکان ما ثابت نیست هر روز را یکجا کار کردیم. بیشتر خانه ها بوده است. خوب میخواهم اینو بدونم امید داشته باشم که شرایط سخت و زیان آور تعلق میگیره یا نه؟ اگر خواسته باشم جواب قطعی بگیرم آیا بیمه جوابگو هست بگه یا جای خاصی باید بپرسم؟

کلا به شما مشاغل سخت و زیان آور تعلق نمی گیرد. چون شما بیمه کارگران ساختمانی هستید. برای اینکه بتوانید بیمه مشاغل سخت و زیان آور داشته باشید باید کارفرمایی داشته باشید که حق بیمه را برای شما پرداخت کند. شما خودتان حق بیمه را به عنوان حق بیمه یارانه‌ای کارگران ساختمانی پرداخت میکنید و به این گونه پرداخت حق بیمه کارگران ساختمانی سختی کار تعلق نمی گیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر