درخواست ازکارافتادگی براساس بخشنامه 19.1

 سلام! بنده 33 درصد از کار افتادگی جزئی دارم که حادثه حین کار بوده برای چشمم و حدود ماهی 400 به من حقوق میدهند  و قبل از اینکه بیمه بشم عمل کلیه انجام دادم و به خاطرش از سربازی معاف شدم و 30 درصد از کار افتادگی بهم دادند.  الان می‌خواهم با هم جمع بشن میگن نمیشه چون 30 درصد کلیه قبل بیمه بوده باهم جمع نمیشه که 66 درصد شود. به نظر شما راهکاری وجود دارد که از اون استفاده کنیم که از کار افتادگی کامل محسوب بشیم. ممنون میشم راهنمایی کنید؟

البته ۳۰ درصد با ۳۳ درصد از کار افتاده کلی نمی‌شوید چون در مجموع نزدیک ۵۰ درصد میشه و فایده ای ندارد. اگر بخواهید می‌توانید از بخشنامه ۱۹.۱ استفاده کنید تا از کار افتاده کلی شوید و متناسب با سابقه تان مستمری بگیرید ولی واقعیت این است که با این دو بیماری از کار افتادگی کلی نمی شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر