درخواست ازکارافتادگی براساس بخشنامه 19.1

 سلام! بنده 33 درصد از کار افتادگی جزئی دارم که حادثه حین کار بوده برای چشمم و حدود ماهی 400 به من حقوق میدهند  و قبل از اینکه بیمه بشم عمل کلیه انجام دادم و به خاطرش از سربازی معاف شدم و 30 درصد از کار افتادگی بهم دادند.  الان می‌خواهم با هم جمع بشن میگن نمیشه چون 30 درصد کلیه قبل بیمه بوده باهم جمع نمیشه که 66 درصد شود. به نظر شما راهکاری وجود دارد که از اون استفاده کنیم که از کار افتادگی کامل محسوب بشیم. ممنون میشم راهنمایی کنید؟

البته ۳۰ درصد با ۳۳ درصد از کار افتاده کلی نمی‌شوید چون در مجموع نزدیک ۵۰ درصد میشه و فایده ای ندارد. اگر بخواهید می‌توانید از بخشنامه ۱۹.۱ استفاده کنید تا از کار افتاده کلی شوید و متناسب با سابقه تان مستمری بگیرید ولی واقعیت این است که با این دو بیماری از کار افتادگی کلی نمی شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر